Roma Club Praga

Příspěvků
24,048
už si to nepamatuju, ale registrací toho RC v AIRC (nebo UTR, byly dva subjekty, co toto dělaly a byly nějak napojeny na klub) tento získává, jestli si to vybavuju správně, právo mít vyvěšenej banner někde v tribuně tevere mezi všemi těmi, co tam vídáme... a někdo je tam vždycky vyvěsí, takže se pak můžeme vidět v tv :D a nevím už jak často a v jakém množství, ale ten poplatek zahrnoval nějaké lupeny na zápas (což je sice fajn, ale odsud se to moc nevyužije). ty podmínky mezi AIRC a UTR se navíc lišily, tak ty informace jsou s velkou rezervou. a kdo ví, jak je to dnes, po všech těch iniciativách azionariato popolare, co se jednu dobu tlačilo. třeba je to už úplně jinak. a co je z členství v tom konkrétním RC, to nevím, asi nic. ale to byste se museli zeptat pána, je tam telefon, tak můžete :)
 
Příspěvků
24,048
progůglení říká na prvních odkazech toto:



 
Příspěvků
24,048
pivo v pohodě, jídlo poněkud ustřelený. na mandličky aby člověk šetřil:)
 
Příspěvků
1,539
pivo v pohodě, jídlo poněkud ustřelený. na mandličky aby člověk šetřil:)
Z Lapáku udělali celkem fajn sportbar. Skvělý jídlo za přijatelný ceny. Řikal jsem si, že kdyby došlo na nějaký sraz, vzal bych kluky tam. Dobrá dopravní obdlužnost. 5 minut nádr. Holešovice, 8 minut Florenc. 10 minut hlavák. Tak jsem se jen chtěl podívat na nějaké novinky, pač jsem tam byl naposled v létě. Jinak pečenej vařenej, když jsem tam bydlel. Koukám a oni ho v září zavřeli a udělali z toho něco…… jiného.
 
Příspěvků
24,048
Takže teď lepší? Naposled, jsem zaznamenal, že to zavřelo. Pak už nic.
 
Top