Reprezentace

Příspěvků
23,707
Česká, italská, ostatní, v?echny, cokoli se týká... ZDE :)

První věc:

Frantik dementní (Domenech) udělal nominaci na přátelák. Ten je 20.8. ... Jestli se mu něco stane, fakt asi pojedu za tím ?abo?routím tupcem do ?abou?routova a nafackuju mu. Nemluvě o tom, ?e místo tréninku n Supercoppu bude v tom lep?ím případě sedět na lavičce proti ?védsku.

:evil:
 
Příspěvků
1,773
Sushi napsal:
Česká, italská, ostatní, v?echny, cokoli se týká... ZDE :)

První věc:

Frantik dementní (Domenech) udělal nominaci na přátelák. Ten je 20.8. ... Jestli se mu něco stane, fakt asi pojedu za tím ?abo?routím tupcem do ?abou?routova a nafackuju mu. Nemluvě o tom, ?e místo tréninku n Supercoppu bude v tom lep?ím případě sedět na lavičce proti ?védsku.

:evil:

Reprezentace :?: :?: :?:
 
Příspěvků
538
Najednou tam Filipa chce.. Ať si tam na přáteláky tahá ty jeho Boumsongy,
Reveillery, Sagnoly..
 
Příspěvků
538
Nominace Itálie na přátelák s Rakouskem:

Goalkeepers: Amelia (Palermo), Buffon (Juventus).

Defenders: Barzagli (Wolfsburg), Bonera (Milan), Cassetti (Roma), Chiellini (Juventus), Dossena (Liverpool), Grosso (Lyon), Zambrotta (Milan).

Midfielders: Aquilani (Roma), Camoranesi (Juventus), De Rossi (Roma), Gattuso (Milan), Palombo (Sampdoria), Perrotta (Roma), Pirlo (Milan).

Forwards: Del Piero (Juventus), Di Natale (Udinese), Gilardino (Fiorentina), Iaquinta (Juventus).
 
Příspěvků
14,022
Cassano? Bonera? viděl někdo hrát Iaquintu fotbal za poslední rok?

hlavně ?e tam je Gattusso...
 
Příspěvků
23,707
I giallorossi impegnati con le rispettive Nazionali:

De Rossi, Aquilani e Cassetti impegnati con la Nazionale Azzurra per gli incontri del 6 settembre (Cipro-Italia) e 10 settembre (Italia-Georgia).

Mexes con la nazionale francese il 6 settembre (Austria-Francia) e il 10 settembre (Francia-Serbia)

Ménez con la Nazionale francese U21 il 5 settembre (Francia-Malta) e il 9 settembre (Bosnia Herzegovina-Francia)

Juan e Baptista con la nazionale brasiliana il 7 settembre (Cile-Brasile) e il 10 settembre (Brasile-Bolivia)

Vucinic con la nazionale 6 settembre (Montenegro-Bulgaria) e 10 settembre (Montenegro-Irlanda)



Juan a Baptista nebudou zpět na Palermo (aspoň myslím).. zas*aný nároďáky, jako by nestačilo, ?e se teď noví hráči opěz nebudou připravovat s týmem.
 
Příspěvků
361
Phillip je v poslední době docela nebezpečnej utočník ted to dokonce potvrdil v repre , ale bohu?el to furt kope na svoji. :lol: :lol:
 
Příspěvků
2,600
Pry hral DM a ne Stopera v tomhle pripade si docela tukam na celo proc ho tam to prase sedivy dalo :x
 
Příspěvků
538
Dobře Filípku, třeba díky tobě vyhodí Domeneche. :) Včera byl prý fakt tragický, dal si vlastňák a je?tě zavinil penaltu. Brückner začal dobře, dát 3:1 frantíkům.

Mirko dal včera gól proti Bulharsku, nakonec remíza 2:2.

Dani prý zahrál dobře, Cassettino byl tragický. Podle goalu nejhor?í hráč Itálie spolu s Tonim. Albe nenastoupil do zápasu.
 
Příspěvků
6,243
Je pro mě nepochopitelné, jak mů?e Cassetti, který je tady námi na fóru skoro lynčován, ?e zabírá často místo Cicinhovi, nastoupit za Squadru Azzurru... Tomu opravdu nerozumím...

Překvapil mě Di Natale, dva góly jsou dva góly! Well done :)

A k ostatním zápasům... Nezbývá ne? smeknout před Karlem Brücknerem, proto?e porazit Francii (byť pod vedením toho s prominutím diletanta) je pro takové Rakousko nebývalý úspěch, pogratulovat Mirkovi k brance a taky Slovensku k vybojovaným třem bodům. Snad je budeme ve středu následovat! Tro?ku se pozastavuji nad domácí prohru Rumunska s Litvou 0:3, stejně jako na remízu Polska se Slovinskem, která nám v?ak hraje do karet :)
 
Příspěvků
4,153
francie bez zidana uz neni co byvala, navic nema dobryho trenera. chydak mexes zrovna po dlouhy dbe nastoupil k zapasu a zahral blbe, je ted nejak z formy.

jinak brucknerovi to preju, docela jsem si na nej zvykl a je to divnej pocit, ze netrenuje nasi repre.

cassetti hraje za italii, protoze panucci kterej je mnohem lepsi se s lippim nesnasi.
 
Příspěvků
14,022
panucci u? podle mě nemá fyzicky na to, aby hrál na kraji

Casetti? Oddo, Zambrotta, Maggio, Zaccardo, kdokoli
 
Příspěvků
23,707
Zambrotta zprava, Grosso zleva... Cassettao bude dobrej náhradník, a? bude mít "formu" - pro def. styl mů?e být u?itečnej

stokrát rad?i Cassetti ne? Oddo a Zaccardo

i podle mě je Panucci u? na kraj starej, na Euru to bylo jasně vidět (uprostřed hrál mnohem líp, na kraji hořel)

Mexés by mohl ukončit repre kariéru, udělal by mi radost

jo a - bruckner nebo rada, pra?ť jak uhoď
 
Příspěvků
6,243
Také souhlasím. Jednoznačná volba - napravo Zambrotta, nalevo Grosso. Tam vůbec není o čem debatovat. Ale Cassetti podle mě do reprezentace absolutně nepatří! Neschopnost vyprodukovat ofenzivní akce po křídle je v dne?ním fotbale abnormální nedostatek, to mů?e být dobré, kdy? hraje AS s Manchesterem, Realem, Barcou, Arsenalem apod., ale pro Azzurri je to naprosto nepotřebné. U GialloRossi slu?ný náhradník, v zápasech se stejně kvalitními, hor?ími nebo dokonce podprůměrnými mu?stvy je ale naprosto zbytečný.
 
Top