Přispění na provoz fóra

Příspěvků
23,707
Zdravím vás kolegové :sala:

K přispění na provoz fóra.



Číslo mého účtu je: 43-5080130237/0100

(Komerční banka)

Kdo by chtěl přispět, může. Peníze, co mi přijdou, použiju na zaplacení domény a hostingu. Pokud nic nepřijde, zaplatím to sám. Placení probíhá vždy někdy v březnu.

Díky za pozornost, FORZA ROMA.

:Flag: :band: :Flag: :band: :Flag:

(edit 5.1.2023)
 
Last edited:
Příspěvků
14,022
co mi nabídne VIP sekce?
když jsem ti nabízel minule nějaký prachy, taks nechtěl
jestli jde o to, že potřebuješ peníze, tak mi napiš PM :wink:
 
Příspěvků
23,707
Nic, jen do ní některý lidi nebudou moct vlézt. Takže když budeš chtít napsat, žes někomu z fóru přebral starou a on zrovna nebude jeden z "VIP", tak můžeš tam :mrgreen:

Je to prostě prostor pro lidi, kteří si za fórum zaplatili a kam ostatní nemůžou. Je to okopírovaný z Popola, příklad toho co by šlo udělat. Taky se nemusí dělat nic, Gon říkal myslím to samý, že ta sekce je na prd. :wink: Částečně je to motivace k zaplacení, částečně spíš sranda, protože o fotbale a muzice a ženskejch bychom se dál bavili na stejných místech...

Prachy jsem od tebe nechtěl, protože jsem je nechtěl jen od tebe. Prachy nepotřebuju, peníze by šly na fórum a ne mně do kapsy, a fórum je ještě na nějakou dobu krytý. Ale až ten čas přijde, bylo by fajn, kdyby tam už něco bylo. Aby se prostě šáhlo do kasy a fórum běželo dál, aniž by to narušilo jeho chod, například jako před asi těma 2 týdny nebo kdy se dokupoval prostor. :Ok:

Ale díky :wink:

Krom toho je to výraz toho, že ti na tomhle prostoru záleží, protože ty peníze jsou jen na ten prostor a věci s ním spojený... Ale není to povinný, nýbrž dobrovolný.
 
Příspěvků
1,773
jednoduse - vic penez - lepsi forum

vic penez - vetsi moznost vlastni realizace

nejde o to, ze penize nutne potrebuje (Sushi), jde o spis o nasledujici:

neco se stane, je treba platit
kdyz mas penize, muzes planovat - sala pro vsechny, tricka pro vsechny, eventualne prace na grafice ci funkcionalitach anebo podporit web asroma_cz

ja osobne bych byl i proto, aby se penize vyuzily na kalbu pro moderatory napr.

je to dobrovoly, kazdy, kolik uvazi ci neuvazi.

tot vse.
 
Příspěvků
170
Já jsem pro, myslim, že kromě nutnejch peněz do zásoby, který se můžou kdykoliv použít, to má i dobrej psychologickej efekt. Lidově řečeno to oddělí zrno od plev neboli ty, co máj k fóru nějakej vztah od těch, co na něj choděj blejt nesmysly, protože nemaj nic lepšího na práci. Účelem rozhodně neni vytvářet nějakou elitu nebo skupinu vyvolenejch, ikdyž to tak může na první pohled vypadat.

Co se částky týče, je otázka, jestli zvolit nějakou konkrétní sumu nebo to nechat na benevolenci přispivatele. Já bych byl asi pro tu první verzi (právě proto, aby si někdo nepřipadal poškozenej), ale je to samozřejmě jen návrh do diskuse.
 
Příspěvků
23,707
Gon138 napsal:
Já jsem pro, myslim, že kromě nutnejch peněz do zásoby, který se můžou kdykoliv použít, to má i dobrej psychologickej efekt. Lidově řečeno to oddělí zrno od plev neboli ty, co máj k fóru nějakej vztah od těch, co na něj choděj blejt nesmysly, protože nemaj nic lepšího na práci. Účelem rozhodně neni vytvářet nějakou elitu nebo skupinu vyvolenejch, ikdyž to tak může na první pohled vypadat.

Co se částky týče, je otázka, jestli zvolit nějakou konkrétní sumu nebo to nechat na benevolenci přispěvatele. Já bych byl asi pro tu první verzi (právě proto, aby si někdo nepřipadal poškozenej), ale je to samozřejmě jen návrh do diskuse.

:Ok:

Co se cifry týče, já bych to nechal na benevolenci, ale taky to je jen návrh...
 
Příspěvků
1,773
Gon138 napsal:
Já jsem pro, myslim, že kromě nutnejch peněz do zásoby, který se můžou kdykoliv použít, to má i dobrej psychologickej efekt. Lidově řečeno to oddělí zrno od plev neboli ty, co máj k fóru nějakej vztah od těch, co na něj choděj blejt nesmysly, protože nemaj nic lepšího na práci. Účelem rozhodně neni vytvářet nějakou elitu nebo skupinu vyvolenejch, ikdyž to tak může na první pohled vypadat.

Co se částky týče, je otázka, jestli zvolit nějakou konkrétní sumu nebo to nechat na benevolenci přispivatele. Já bych byl asi pro tu první verzi (právě proto, aby si někdo nepřipadal poškozenej), ale je to samozřejmě jen návrh do diskuse.
:tlesk: :tlesk: :tlesk:
 
Příspěvků
1,773
ok, tak jinak.

SUSIsr prispiva na rok 2009 250 KC + doplaceni prostoru pro forum (kolik to bylo? 150?)

penize poslu az prijde vyplata
 
Příspěvků
23,707
Dík :Ok:

Takže...

První platba byla asi 650,-
Doplatek asi 150,-

Sezóna 2008/2009
Výdaje: 800,-
Příjmy:
- platil jsem to já, na společném obědě se na to složili SUSIsr, Gon138, 90210, danko10, klida, Vosa, Max - každý asi 50,- jestli se nepletu
- SUSIsr 150,-

Na sezónu 2009/2010
Příjmy: 250,-
-SUSIsr 250,-

Stávající doména je platná myslím do února nebo března 2010.
Jestli mi někdo ještě někdy něco dával nebo posílal, tak se připomeňte.
 
Příspěvků
1,773
kolik je kurz na to, ze sem krome me, gona, sushiho a maxe, nikdo nic nenapise?

nic, jdu pracovat
 
Příspěvků
2,262
ja sem momentalne social :| a cekam az mi prijde vyplata...coz by melo byt koncem srpna, tak si poplatim dluhy, zaplatim co potrebuju a kdyz tak taky nakou kacku poslu :wink:
 
Příspěvků
23,707
První platba byla asi 650,-
Doplatek asi 150,-

Sezóna 2008/2009
Výdaje: 800,-
Příjmy:
- platil jsem to já, na společném obědě se na to složili SUSIsr, Gon138, 90210, danko10, klida, Vosa, Max - každý asi 50,- jestli se nepletu
- SUSIsr 150,-

Na sezónu 2009/2010
Příjmy: 500 ,-
SUSIsr 250,-
Gon138 250,-

Stávající doména je platná myslím do února nebo března 2010.
Jestli mi někdo ještě někdy něco dával nebo posílal, tak se připomeňte.


Přišly mi peníze od Gona, díky :wink: :tlesk:
 
Příspěvků
1,891
až přijedu na sraz,tak vám 100% nějaký to kilčo dám...účet nemam a otravovat mámu se mi nechce,navíc teď nemam prachy... :wink:
 
Příspěvků
23,707
Pigi mi poslal příspěvek 150,-

Děkujeme! :Ok: :tlesk:

----------------------------------------------------------

První platba byla asi 650,-
Doplatek asi 150,-

Sezóna 2008/2009
Výdaje: 800,-
Příjmy:
- platil jsem to já, na společném obědě se na to složili SUSIsr, Gon138, 90210, danko10, klida, Vosa, Max - každý asi 50,- jestli se nepletu
- SUSIsr 150,-

Na sezónu 2009/2010
Příjmy: 650,-
SUSIsr 250,-
Gon138 250,-
Pigi10 150,-

Stávající doména je platná myslím do února nebo března 2010.
Jestli mi někdo ještě někdy něco dával nebo posílal, tak se připomeňte.
 
Top