Primavera a ostatní mládež

Příspěvků
6,336
klida napsal:
danko10 napsal:
On ale iba nejak chvíľku trénoval s primaverou, nie?
Tuším sa mi zdá, že prebehla tá zmienka o novom Kaká aj tu na fóre. Ale či to bol on, čert vie.
Klidis, tvoja access databáza nám hovorí čo? :mrgreen:

nikdy jsem o něm neslyšel


ale todle dává smysl:
De Rossi Mancini

Taddei Messias Totti

Okaka

taky jsem na to koukal, co to psalo za znalca
 
Příspěvků
14,022
Luca Pellegrini, obránce, si proti Synotu urval kolenu, jsem byl v sobotu ráno úplně zdrcenej, když jsem si to přečet, jsem z toho hodně smutnej

on, Tuminello a Marchizza jsou tři největší prospekti loňský primavery a vzhledem k situaci na LB měl i šanci něco odkopat, minimálně ted v Americe
 
Příspěvků
1,309
Tumminello dal v minulom kole svoj premierovy gol v Serii A a dnes sa hned v 3 minute zranil :roll:
 
Příspěvků
1,309
Tony napsal:
Mick napsal:
Tumminello dal v minulom kole svoj premierovy gol v Serii A a dnes sa hned v 3 minute zranil :roll:

Co nam hovori tento zaujimavy fakt?

Zeby sa chalan mohol zrovna chytit a hned ho odstavilo zranenie bohužial som ešte nevidel nikde či to je važne alebo nie.

Možno niekoho zaujimaju odchovanci ktory su len na hostovani a stale možu bit posilou ak sa im bude darit a možno zaujimaju len mna ak hej stači si to len prekliknut inde.......
 
Příspěvků
651
Mick napsal:
Tony napsal:
Mick napsal:
Tumminello dal v minulom kole svoj premierovy gol v Serii A a dnes sa hned v 3 minute zranil :roll:

Co nam hovori tento zaujimavy fakt?

Zeby sa chalan mohol zrovna chytit a hned ho odstavilo zranenie bohužial som ešte nevidel nikde či to je važne alebo nie.

Možno niekoho zaujimaju odchovanci ktory su len na hostovani a stale možu bit posilou ak sa im bude darit a možno zaujimaju len mna ak hej stači si to len prekliknut inde.......

bohuzial je to vazne mal by stat niekolko mesiacov
 
Příspěvků
14,022
Code:
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-italie-serie-a/316828/budoucnost-as-rim-desetileta-senzace-co-ma-hriste-doma-ve-sklepe.html
 
Příspěvků
14,022
kdyby si Luca Pellegrini neurval v létě koleno, tak by asi nepřišel Kolarov, ted se vrátil a při zápase Primavery si zlomil češku, což jsem ani nevěděl, že jde

:zed:
 
Příspěvků
4,153
klida napsal:
kdyby si Luca Pellegrini neurval v létě koleno, tak by asi nepřišel Kolarov, ted se vrátil a při zápase Primavery si zlomil češku, což jsem ani nevěděl, že jde

:zed:

Aktualne hlavni kandidat na nase oblibeny prodavani na organy a zbytek do masokombinatu.

Chlapec by se mel mozna zacit vic soustredit na studium...
 
Příspěvků
3,404
:danko:
 

Přílohy

  • Screenshot_2018-02-08-18-02-32-206.jpeg
    Screenshot_2018-02-08-18-02-32-206.jpeg
    1.1 MB · Zobrazeno: 4,307
  • Screenshot_2018-02-08-18-04-08-900.jpeg
    Screenshot_2018-02-08-18-04-08-900.jpeg
    475.9 KB · Zobrazeno: 4,305
Příspěvků
14,022
béčka s hráčema do 21 let příští rok v Lega Pro, čili snad třetí lize, to jsem na to zvědavej
 
Příspěvků
14,022
nejlepší hráč dycky....

Code:
https://twitter.com/ASRomaEN/status/1066279357973495808
 
Top