Přestupní termín: léto 2019

Příspěvků
23,975
já takýto:

 
Příspěvků
3,472
Nizozemský záložník Kevin Strootman se mohl v létě vrátit z francouzské Marseille, nakonec k tomu ale nedošlo, protože jeho současný klub měl jiné představy o finančním vyrovnání. "V Itálii se něco hýbalo, ale nedopadlo to. Není příjemné, když prezident vašeho současného klubu řekne, že už s vámi nepočítá. Když se pak ozve váš bývalý klub, tak byste po tom skočil. Mám ale dál v Marseille smlouvu, ještě na čtyři roky, takže necítím, že bych musel odejít," řekl sám Strootman. (football-italia.net)
 
Příspěvků
3,472
Aleksandar Kolarov má možnost hrát i nadále za AS Řím. Srbský obránce má kontrakt jen do konce sezony, vedení mu ale už nyní předložilo nabídku na prodloužení spolupráce. (transfermarketweb.com)
 
Příspěvků
2,434
Velvyslanec Kataru v Itálii potvrdil, že investoři z jeho země mají zájem o koupi AS Řím. Současný majitel James Pallotta sice několikrát prodej vyloučil, nicméně Katařané se podle všeho nevzdávají. "Všechno je možné. Pokud vím, tak momentálně mezi Katarem a Římem neprobíhá nic, ale v budoucnu se to může rychle změnit, pokud by se objevila příležitost. Lidé z mojí země mají touhu investovat do projektů, ve kterých vidí velký potenciál," řekl velvyslanec Abdulaziz Ahmed Almalki Al Jehani.

AS se prodá a v zimě máme Neymara.
 
Příspěvků
23,975
Ten velvyslanec neřekl nic víc, než co po něm chtěli novináři... Nic neřekl, nic nepoprel... Klid

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
3,650
Sushi napsal:
Ten velvyslanec neřekl nic víc, než co po něm chtěli novináři... Nic neřekl, nic nepoprel... Klid

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

:Ok:
 
Příspěvků
3,472
HugoBoss27 napsal:
Screenshot_2019-09-02-19-36-33-486.jpeg

:sala:

Chorvatský útočník Nikola Kalinič, který se stal čerstvou posilou AS Řím, se ohradil proti tvrzením, že do klubu přišel především jako náhradník za Bosňana Edina Džeka. "Řím je skvělý klub. Uvidíme, jak budeme hrát. Každopádně dokážu hrát jako jediný útočník i v páru s někým jiným. Mám taky už zkušenosti se Serií A," prohlásil bývalý forvard Fiorentiny. "Ve Florencii jsem hrál i z levého křídla, takže určitě nechci být jen náhradníkem. Naopak doufám, že budu hrát víc než v Atléticu," dodal Kalinič. (football-italia.net)
 
Příspěvků
2,819
Záložník Jack Rodwell absolvuje dnes zdravotní prohlídku v AS Řím a poté by měl s klubem podepsat smlouvu. Devětadvacetiletý fotbalista hrál v minulosti za Aston Villu či Manchester City. Od léta je ale volným hráčem.

tak nám de zachránit prdel bejvalej supertalent, kterej hrál soutěžní utkání naposled v dubnu
Petrarchi ať de do prdele, tenhle bordel má na svědomí on
 
Příspěvků
5,142
PsYchr napsal:
Záložník Jack Rodwell absolvuje dnes zdravotní prohlídku v AS Řím a poté by měl s klubem podepsat smlouvu. Devětadvacetiletý fotbalista hrál v minulosti za Aston Villu či Manchester City. Od léta je ale volným hráčem.

tak nám de zachránit prdel bejvalej supertalent, kterej hrál soutěžní utkání naposled v dubnu
Petrarchi ať de do prdele, tenhle bordel má na svědomí on

No a koho vieš teraz priviesť, ak nie chlapa ktorý je bez angažmá? Ja to vítam, každý zdravonohý fotbalista je pre nás momentálne dobrý. Podobne ste tu vymazali Smallinga, ktorý všetkým neprajníkom zatvoril papuľky.
 
Příspěvků
2,819
Tady nejde o to, koho chceš nebo nechceš v týhle situaci přivést, ale proč sme se do týhle situace dostali
Aktuálně máme pořád zdravý 4 záložníky (Veretout, Zaniolo, Pastore, Antonucci) a na víkend už by měl bejt ready i Mchitarian (nebo jak se píše), takže uprostřed pole problém není, problém je na křídlech, kde musí alternovat Zaniolo, Miky nebo Flore (ani jeden křídlo není) a my budem tahat dalšího střeďáka.
Ještě sme nehráli s žádnym velkym mančaftem typu Juve, Neapol nebo Inter, včera nám dávali na domácí půdě na prdel bouráci z Mönchengladbachu, který by sme měli přejet, v lize máme problém udělat body se Sampdorií a Cagliari...
Vyhořelej Rodwell nás nespasí
A Smalling mi rozhodně hubu nezavřel. Pro mě je to porád časovaná bomba a to neskončí jenom pro to, že hraje líp, jak Juan Jesus.
 
Příspěvků
5,934
Pastore, Zaniolo, ani Antonucci nie su stredni zaloznici a ak uz maju niekde alternovat, tak na kridle je to podla mna priechodnejsie. Miky toho tiez odohral na kridle dost, vracaju sa Under s Perotakom. Jediny pivot je Veretout, cize za mna je snaha zohnat stredneho zaloznika opodstatnena. Len ma mrzi, ze to na tu chvilu nie je radsej Hallfredsson, ktory sa tiez spominal. Pozna ligu a ma za sebou velmi slusnu karieru, narozdiel od Rodwella, ktory je v 28 rokoch mrtvola.
 
Příspěvků
3,650
danko10 napsal:
Pastore, Zaniolo, ani Antonucci nie su stredni zaloznici a ak uz maju niekde alternovat, tak na kridle je to podla mna priechodnejsie. Miky toho tiez odohral na kridle dost, vracaju sa Under s Perotakom. Jediny pivot je Veretout, cize za mna je snaha zohnat stredneho zaloznika opodstatnena. Len ma mrzi, ze to na tu chvilu nie je radsej Hallfredsson, ktory sa tiez spominal. Pozna ligu a ma za sebou velmi slusnu karieru, narozdiel od Rodwella, ktory je v 28 rokoch mrtvola.


Presne tak.
 
Příspěvků
2,434
Tony napsal:
Fu, o tom Florenzovi sa píše už dosť intenzívne.

On je prej tak trošku kokot v kabině. Těžko říct, co přesně se děje. Fonseca se toho každopádně nebojí. Dobře fungující tým je hodně o partě, třeba chce odpálit rušivý elementy.

Já Florenziho fanoušek nejsem a to i přes to, že je odchovanec, já tohle zkousnu.
 
Top