Přestupní období léto 2024

Příspěvků
2,471
Lukaku do AC


Sent from my iPhone using Tapatalk
scr a jeho zaručený zprávy.... :mrgreen: Je spekulace, že by do AC mohl, který by ho bralo na hostování, nicméně Chelsea ho chce prodat. Vypadá to spíš na Neapol, protože sám hráč chce hrát pod Contem, ale pravděpodobně se čeká na prodej Osimhena.
 

scr

Příspěvků
1,773
scr a jeho zaručený zprávy.... :mrgreen: Je spekulace, že by do AC mohl, který by ho bralo na hostování, nicméně Chelsea ho chce prodat. Vypadá to spíš na Neapol, protože sám hráč chce hrát pod Contem, ale pravděpodobně se čeká na prodej Osimhena.

JistePrý se s nimi dohodl před zápasem s Ukrajinou a chelsea přestup posvětila


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
3,698
Hráč, kterej se v Rennes neprosadil nás určitě posune blíž k Lize mistrů a titulu...nechápu tohle, i když je to jen spekulace.
Pořád je to ale hráč, kterej v nějakech 21 letech vytáhl Loriento do první ligy, prošel francouzskou mládežnickou reprezentací, atd. Podle mě by se hodil jako záskok za Pellegriniho a třeba by ho časem vytlačil ze sestavy. Na rozdíl od něj je dost dynamickej a pohyblivej.
 
Příspěvků
2,471
Pořád je to ale hráč, kterej v nějakech 21 letech vytáhl Loriento do první ligy, prošel francouzskou mládežnickou reprezentací, atd. Podle mě by se hodil jako záskok za Pellegriniho a třeba by ho časem vytlačil ze sestavy. Na rozdíl od něj je dost dynamickej a pohyblivej.
Já mu teda absolutně nevěřím...tenhle životopis má za sebou kde jakej mladej hráč a nic z toho dál. Pamatuješ Krkiče s jeho životopisem? :)
 
Příspěvků
3,698
Já mu teda absolutně nevěřím...tenhle životopis má za sebou kde jakej mladej hráč a nic z toho dál. Pamatuješ Krkiče s jeho životopisem? :)

No jasně, to je samozřejmý. Ale jestli ho Ghisolfi chce, velmi dobře ho zná, tak mu věřím. Uvidím, je to tak 50 na 50 no.
 
Příspěvků
1,338
Le Fée v hledáčku AS Řím
AS Řím chce posílit střed zálohy a vhodného kandidáta našel ve Stade Rennes. Giallorossi zaujal Enzo Le Fée, jenž po příchodu z Lorientu zůstal za očekáváním.Cetl jsem jinde že první nabídku odmítli a to bylo 18 mega 🤔
Presne toto je typ prestupov ktoré by som momentálne nerobil. Ak odmietli 18 tak nazdar nechceme. Dávať zase 20+ za takéhoto no name hráča ktorý sa ani nepresadil v Rennes🤦
 
Příspěvků
3,698
Presne toto je typ prestupov ktoré by som momentálne nerobil. Ak odmietli 18 tak nazdar nechceme. Dávať zase 20+ za takéhoto no name hráča ktorý sa ani nepresadil v Rennes🤦

Ja bych to videl na prestupy typu Jaka Bijol z Udinese, 10-12 mega. Mladej, hodici se do systemu, malej plat, rozumnej peniz a velkej potencial. Klidne z calcia, i kdyz ne Ital. Mladej, ale ne ucho. 22-25 let.
 
Příspěvků
2,471
Prý jsme taky ve hře, tak uvidíme. Na Como si myslím že má ještě čas
Prej angažmá v Comu je hrozně lukrativní. Bohatej majitel a skvělý prostředí pro život, takže to je obrovský lákadlo.
Někde jsem to četl ale vůbec nevím, jak to je ve skutečnosti, takže to sem dávám jen jako takovej drb.
 
Příspěvků
6,427
Prej angažmá v Comu je hrozně lukrativní. Bohatej majitel a skvělý prostředí pro život, takže to je obrovský lákadlo.
Někde jsem to četl ale vůbec nevím, jak to je ve skutečnosti, takže to sem dávám jen jako takovej drb.
Na EF to někdo psal.
Já furt věřím že má třeba ještě i nějaký ambice, než se jen zakopat v Comu
 
Příspěvků
1,338
Como vlastnia nejaký Indonézsky bilionari...
Už tam majú na lavičke Fabregasa ktorý tam dohrali kariéru.
Určite tam budú dobre podmienky a tiež aj ten život v pohode kúsok od Milana.
Aj ten štadion je na takom mieste že taká pohodička oddychovka🤣Como-Stadio.jpg
 
Last edited:
Top