Přestupní období léto 2024

Příspěvků
6,427
Je to mozny, ale tam o nej nejevi zajem, mohli by nam dat slevu a u nas v klubu jsou s nim vsichni spokojeny. Jako dvojka za Tammyho treba za 8,9 mega proc ne.
Ja moc nevidím do toho ffp. Kolik si můžeme dovolit utrácet. Každopádně pokud se chceme dostat z toho kolotoče každoročních prodejů, měli bychom se uskromnit. Vzít zkušené hráče zadarmo třeba, tak jak to dělá Inter. A má s tím evidentně úspěch.
Btw. X let jsme chtěli Nacha, a když oznámil konec v Realu, tak po něm jde hned Inter...
 
Příspěvků
3,520
Renato Sanches hostuje z PSG v AS Řím a za několik týdnů se vrátí do Francie. Portugalský záložník zklamal a značnou část působení v Itálii promarodil, vedení se i proto rozhodlo neaktivovat opci na přestup za patnáct milionů eur.
 
Příspěvků
3,698
Podle vicero zdroju podepisujeme Gaetana Castrovilliho z Fiorentiny. Kdysi jsem ho hodne chtel, ale ma obe operovany kolena a minuly leto neprosel zdravotni prohlidkou s Bournemouthem. Jsme pry dohodnuti a podpis zalezi na tom, zda u nas projde prohlidkou. Kdyz nebude chtit ranec, tak proc ne. Pokud by se prodal Aouar, tak Castrovilli zadarmo (konci mu ted v cervnu smlouva) proc ne…
 
Příspěvků
214
V podpisech zadarmo jsme neprekonatelni 😁
Uz koukam na velky a zvucny jmena, kterym letos budou koncit kontrakty. Budou to nase jasny cile 😁
 
Příspěvků
214
Ale vždyť je to naprosto v pohodě a s ohledem na naší finanční situaci lepší způsob není.
Je tak. Jen jsem to zlehcoval.
Naopak jsem presvedceny, ze nase vedeni v tehlech podminkach dokazalo za posledni 2 roky vykouzlit nekolik az neuveritelnych prestupu. 👍
 
Příspěvků
3,698
V podpisech zadarmo jsme neprekonatelni 😁
Uz koukam na velky a zvucny jmena, kterym letos budou koncit kontrakty. Budou to nase jasny cile 😁

Hele třeba Inter to dělá taky dlouhodobě, Juve taky. Jde o to vybrat dobrý fotbalisty, hodící se do systému, a ne fotbalový mrtvoly.
 
Příspěvků
2,471
Příspěvků
3,520
fotbalportal.cz je za mě největší žumpa. Tam je dodneška článek z minulýho léta o Gabi Veigovi, jak přestoupil do Neapole, přitom šel do Saudský Arábie. Chytají se každýho hovna, který vyblije někdo někde.
Áha….takovy prehled nemam
 
Top