Přestupní období léto 2024

Příspěvků
3,698
4231 je za mě nejideálnější varianta.
Trochu mě děsí kolik už nás staly posily a kolik hráčů ještě potřebujeme

Taky mi to přijde, že se to pro AS tak nějak prostě hodí.
Teď bude záležet na prodejích no. Nicméně už nejsme zatížení restrikcema z FFP, Friedkini potom, co upustili od nápadu koupit Everton, evidentně hodlají do kádru investovat. Je to potřeba. Mě spíš děsí ta záloha no.
 
Příspěvků
2,355
Dovbyk se vzdal přes milion, aby prosadil romské stěhování
Artem Dovbyk si nechtěl nechat ujít přestup do Říma, a tak se vzdal více než 1 milionu eur svých vlastních peněz, aby uzavřel obchod s Gironou.
Sedmadvacetiletý ukrajinský útočník přistál ve čtvrtek v úmorném vedru italské metropole a vítalo ho přes 200 fanoušků Giallorossi. Okamžitě podstoupil lékařskou prohlídku, než napsal pero na papír na pětiletou smlouvu v hodnotě přibližně 3,5 milionu EUR čisté za sezónu plus doplňky.

Roma zaplatí Gironě fixních 30,5 milionu eur plus 5,5 milionu eur na dodatcích za Dovbyk, který bude mít také 10% doložku o prodeji, což je důležitá investice vlastníka Dana Friedkina. Útočník okamžitě zahájí spolupráci s Danielem De Rossim a jeho spoluhráči před rychle se blížícím zahájením sezóny.

Dovbyk prosazuje tah Romů
Čtvrtá strana dnešního Corriere dello Sport podrobně popisuje, jak Dovbyk neměl v úmyslu zmeškat přestup do Říma, a tak se ochotně vzdal 1,5 milionu eur, aby pomohl uzavřít dohodu s Gironou.

Útočník měl se španělským klubem písemnou smlouvu, podle níž by v případě prodeje vydělal 1,5 milionu eur, čehož se rozhodl vzdát, aby prosadil přestup.
 
Příspěvků
214
Dovbyk se vzdal přes milion, aby prosadil romské stěhování
Artem Dovbyk si nechtěl nechat ujít přestup do Říma, a tak se vzdal více než 1 milionu eur svých vlastních peněz, aby uzavřel obchod s Gironou.
Sedmadvacetiletý ukrajinský útočník přistál ve čtvrtek v úmorném vedru italské metropole a vítalo ho přes 200 fanoušků Giallorossi. Okamžitě podstoupil lékařskou prohlídku, než napsal pero na papír na pětiletou smlouvu v hodnotě přibližně 3,5 milionu EUR čisté za sezónu plus doplňky.

Roma zaplatí Gironě fixních 30,5 milionu eur plus 5,5 milionu eur na dodatcích za Dovbyk, který bude mít také 10% doložku o prodeji, což je důležitá investice vlastníka Dana Friedkina. Útočník okamžitě zahájí spolupráci s Danielem De Rossim a jeho spoluhráči před rychle se blížícím zahájením sezóny.

Dovbyk prosazuje tah Romů
Čtvrtá strana dnešního Corriere dello Sport podrobně popisuje, jak Dovbyk neměl v úmyslu zmeškat přestup do Říma, a tak se ochotně vzdal 1,5 milionu eur, aby pomohl uzavřít dohodu s Gironou.

Útočník měl se španělským klubem písemnou smlouvu, podle níž by v případě prodeje vydělal 1,5 milionu eur, čehož se rozhodl vzdát, aby prosadil přestup.
Aby prosadil romské stěhování...
Než napsal pero na papír...

Já tyhle autopřeklady miluju 😁😁

Každopádně jestli tomu tak opravdu je, tak klobouček. Tohle bude velký plus
 
Příspěvků
2,429
Aby prosadil romské stěhování...
Než napsal pero na papír...

Já tyhle autopřeklady miluju 😁😁

Každopádně jestli tomu tak opravdu je, tak klobouček. Tohle bude velký plus
Přesně, pro něho je to prd a ani to nepozná, ale hned si na svou stranu získá fans.
 
Příspěvků
1,338
Ja mu neverím v Girone mali minulú sezónu nadštandardné výsledky aj priemerný hráči. Snáď sa mýlim
 
Příspěvků
2,355
Aston Villa údajně nabídla AS Řím 15,6 milionu liber (20 milionů eur) plus bonusy za jejich defenzivního záložníka Bryana Cristanteho podle @IlarioDiGiovamb (přes Villareport). Italský reprezentant byl pro Řím klíčovým hráčem
Cristante byl klíčovým kolečkem v romské mašině, odehrál 52 zápasů, vstřelil 4 góly a přidal 5 asistencí ve všech soutěžích v sezóně 2023/24. Jeho všestrannost a spolehlivost v obranné i útočné fázi z něj udělaly neocenitelný přínos pro tým. Vzhledem k nedávným podpisům Villy však není jasné, kam by Cristante zapadl.
 
Příspěvků
1,539
Po tom ztroskotání přestupu na ostrovy, budou v juve rádi, že ho střelí za těch 15 aspoň. Štefan nikam.
 
Příspěvků
2,429
O Elshu přijít nechceme. A vlastně já nechci ani přijít o Cristanteho. Bove mi tak ani nevadí.
 
Top