Přestupní období léto 2023

Příspěvků
3,399
Prý byl v pondělí Aouar v Římě na zdravotní prohlídce v Campusu Biomedico spolu s agentem a medikem AS. Toho bych si hodně přál, navíc zdarma, plat do 3 mega. Obecně bych moc rád dva záložníky z trojice (řazeno podle preferencí) Aouar, Hjulmand a Frattesi. Pryč Camara, na hostování Bove s Volpatem a Tahirovićem.
 
Příspěvků
2,338
Prý byl v pondělí Aouar v Římě na zdravotní prohlídce v Campusu Biomedico spolu s agentem a medikem AS. Toho bych si hodně přál, navíc zdarma, plat do 3 mega. Obecně bych moc rád dva záložníky z trojice (řazeno podle preferencí) Aouar, Hjulmand a Frattesi. Pryč Camara, na hostování Bove s Volpatem a Tahirovićem.
Já ho chtěl hrozně moc v létě, líbil se mi moc, ale teď je úplně mimo formu a do toho moc nehraje.
 
Příspěvků
3,399
Já ho chtěl hrozně moc v létě, líbil se mi moc, ale teď je úplně mimo formu a do toho moc nehraje.
Tak on byl nejakou dobu zranenej, do toho nejaky potize s repre a hlavne ho klub prestaval stavet, kdyz se rozhodl neprodlouzit. Tech letosnich 14 zapasu, z nichz do vetsiny nastupoval jako stridajici hrac, je bida no. Ale verim, ze by na sobe zamakal a ze by z nej Mou mohl udelat delo. Potencial i kvalitu na to ma.
 
Příspěvků
2,338
Tak on byl nejakou dobu zranenej, do toho nejaky potize s repre a hlavne ho klub prestaval stavet, kdyz se rozhodl neprodlouzit. Tech letosnich 14 zapasu, z nichz do vetsiny nastupoval jako stridajici hrac, je bida no. Ale verim, ze by na sobe zamakal a ze by z nej Mou mohl udelat delo. Potencial i kvalitu na to ma.

Souhlasím, že z něj by šlo ještě pořád vytahnout to nejlepší...24 let, furt má času dost. Uvidíme.
 
Příspěvků
3,399
Jako prodat Ibaneze třeba kolem 25-30 mega a přivést zadarmo mladšího, kvalitnějšího a spolehlivějšího Ndicku, to klobouček. Ale furt nevím, zajímá se o něj Premier League a Barca, nevim, proč by měl dát přednost nám. Z těch free-agents by se mi moc líbil ještě Alejandro Grimaldo na levýho beka. Teď jich končí docela dost, Roberto Firmino, Raphaël Guerreiro, Marcus Thuram, Youri Tielemans, Naby Keïta, Moussa Dembélé, Nélson Semedo, Caglar Soyuncu, Adama Traoré, Dani Ceballos, Marco Asensio atd.
 
Příspěvků
2,338
Jako prodat Ibaneze třeba kolem 25-30 mega a přivést zadarmo mladšího, kvalitnějšího a spolehlivějšího Ndicku, to klobouček. Ale furt nevím, zajímá se o něj Premier League a Barca, nevim, proč by měl dát přednost nám. Z těch free-agents by se mi moc líbil ještě Alejandro Grimaldo na levýho beka. Teď jich končí docela dost, Roberto Firmino, Raphaël Guerreiro, Marcus Thuram, Youri Tielemans, Naby Keïta, Moussa Dembélé, Nélson Semedo, Caglar Soyuncu, Adama Traoré, Dani Ceballos, Marco Asensio atd.
ještě třeba Messi... :mrgreen:
 
Příspěvků
2,100

AS Řím se dohodl s Aouarem​

Houssem Aouar by se měl po odchodu z Olympique Lyon vydat na Apeninský poloostrov. Podle experta na přestupy Fabrizia Romana je dohodnutý s AS Řím, kde je pro něho nachystaný pětiletý kontrakt.
Za mě dobrý zadarmo a hráč kvalitní, potenciál určitě má tak snad z toho nějak nevycouva kdyby se nehrály poháry.vsichni věříme v EL 💪
 
Příspěvků
1,409
A vy tady někdo sledujete Lyon? Dle statů sbíral ne zrovna velký počet minut, jinak spíš seděl, sem tam to zranění. Nebo José ho sám chce? Aby to nedopadlo tak, že by byl zadarmo drahý v Josého systému. Ale usuzuji jen z papíru, navíc je pořád mladý.
 
Příspěvků
3,399
Tuhle sezonu mel vyrazne ovlivnenou zranenima. I proto AS chtelo dalsi zdravotni prohlidku zamerenou na ty kolena. A podle vseho dobry. Navic ho posledni dobou trener nestavel prave i kvuli koncicimu kontraktu, kterej odmital prodlouzit. Jinak hrac velmi kvalitni, zkusenej i pres svuj vek. Takovej dynamictejsi Pjanic. Ja bych kvuli nemu ve forme klidne posadil i Pelleho a to jsem jeho nekdy az nekriticky zastance.
 
Příspěvků
1,409
Co se týče Lorenza, souhlasím s tím, co mi tenkrát psal Sushi. Když hraje v systému, který funguje, tak je prostě kladivo. Tadyhle v tomhle mrdka Mourinhovským systému to není ta pravá skládanka puzzle. A to se dá mluvit i o dalších hráčích? Věří tomu někdo, že Abraham nebo Belloti by jinde góly dávali? Já ano. Na nich je vidět, že se na tom hřišti hledají, nedostávají žádné servisy, šancí za zápas moc není. Otázkou je, jak moc nám chybí v kreativitě Mikhitarian, protože ten ty servisy dávat uměl a letos je to herně snad nejhorší, co jsem od Říma kdy viděl. Co se Josého týče, nedokážu si představit, koho místo něj, kdyby odešel. Každopádně si troufnu tvrdit, že Spalletti, což je pro nás už utopie, by tu LM s tímhle kádrem uhrál bez potíží. Pokud José zůstane, on sám by si měl diktovat, koho chce do toho jeho fotbalu. Btw všechna čest Dybalovi, ale ani on v tomhle systému nevyniká a ani nemůže. Jediný o co šlo, aby to hrál pokud možno na sebe a to vedlo k tomu, jak byl okopáván, často zraněn i když za cenu toho, že nás několikrát spasil. Dal pár pěkných gólů, ale herně v tomhle vyniknout, to se prostě nedá. Co se týká mercata, tak určitě bych střelil Ibaneze, dokud má ještě nějakou hodnotu. Zčeknul bych francouzský trh třeba. Francouzi poslední dobou produkují celkem dobrou kvalitu až mě udivuje, kolik mladých frantíků hraje za velkokluby. Mrzí mě, že se třeba nepodíváme někam do NED nebo BEL. Hráči s cenovkou 15 mil. max, druhou sezónu mají cenovku o 20 mil vyšší. Rozhodně nebrat žádný hvězdy přeplacený z Anglie. Seznam kvalitních hráčů, kterým končí smlouva je dost. José by opět mohl bejt lákadlo, ale asi závisí na tom, jestli příští sezónu budeme hrát poháry, což ještě není ztraceno.
 
Příspěvků
3,260
Ndicka začal jednat s AS Řím
Už několik týdnů je jasné, že obránce Evan Ndicka pro příští sezónu nezůstane ve Frankfurtu a po jejím konci se stane volným hráčem, velký zájem přitom jeví AS Řím, s nímž hráčovi zástupci již začali jednat o možném přesunu. Podle německého listu Bild byl Francouzovi nabídnutý tříletý kontrakt, ročně by si mohl vydělat 2,5 až 3 milióny eur. Spatřený byl prý mimochodem Michaël N’Cho, Ndickův hlavní jednatel, dokonce společně s trenérem Josém Mourinhem.
 
Top