Přestupní období léto 2023

scr

Příspěvků
1,751
Azmoun stále ale zranenej..neměli ho poustet na hostování


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,802
Solbakkena je škoda, pod jinym trenérem by byl dobrej
Proč se shání další CB, když jich máme jak sraček?
 
Příspěvků
2,234
Matic to je velká ztráta, Solbaken je na hostování tak aspoň může někde hrát Mu ho stavěl málo
 
Příspěvků
2,234

Radja Nainggolan se nabízí Mourinhovi​

Radja Nainggolan doufá, že se vrátí do Romů.
Po ukončení neúspěšného kouzla ve SPAL v Serii B je Nainggolan stále bez týmu a čeká na správnou nabídku.
Vzhledem k absenci přesvědčivých návrhů však zkušený záložník udělal první krok a v minulých dnech oslovil šéfa Říma Josého Mourinha.

Podle Legga , Nainggolan kontaktoval Mourinha a nabídl své služby pro letošní sezónu za minimální mzdy.
Roma však vzhledem k jeho pokročilému věku a nestálé hrací době v posledních dvou letech nemá o belgického reprezentanta zájem. Giallorossi považují svůj střed pole v tuto chvíli za kompletní.
Curaci bral bych ho hned a jestli nemá velké finanční nároky tak proč nee 😎 Věřím že by minimálně pro tým udělal vše a neodchodil to jak jiné naše primadony!!!Jeho nasazení a zarputilost týmu chybí
 
Příspěvků
2,234
No jo, též jsem ho miloval, je ale potřeba kouknout na věk a přičíst k tomu cigára, chlast a flámy.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
Samozřejmě že výkonost by měl horší než v době největší slávy, ale těm panenkám by aspoň na hřišti mohl ukázat jak se jezdí a bojuje za klub, určite by na to nesral jak někteří jiní i kdyby šel zrovna z malby🍻😁
 
Příspěvků
23,906
Já vlastně taky ne. Ale mrzí mě to. Takového zobáka, kterej na hřišti hned působí, jako by hrál s chlapama odjakživa, jsem mockrát v životě neviděl. Samozřejmě vliv mělo zranění, ale myslím, že to měl špatně nastavený v hlavě. V nějakej okamžik začal hrát jediným stylem: vzal balona běžel k bráně, boural protihráče a zpravidla na maximálně druhým až třetím s nářky narazil. Místo aby si to s někým narazil nebo přihrál někomu úplně jinýmu úplně jinde...

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
2,406
Já vlastně taky ne. Ale mrzí mě to. Takového zobáka, kterej na hřišti hned působí, jako by hrál s chlapama odjakživa, jsem mockrát v životě neviděl. Samozřejmě vliv mělo zranění, ale myslím, že to měl špatně nastavený v hlavě. V nějakej okamžik začal hrát jediným stylem: vzal balona běžel k bráně, boural protihráče a zpravidla na maximálně druhým až třetím s nářky narazil. Místo aby si to s někým narazil nebo přihrál někomu úplně jinýmu úplně jinde...

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk
Před zraněním jsem ho viděl v budoucnu někde mezi top 10ti hráči světa, po něm na tom hřišti byl hodně často otřesnej, přesně jak píšeš - šel s balonem hlavou proti zdi.
 
Příspěvků
2,406
Po řadě zraněných středních obránců hledá AS Řím posilu, a protože je zavřené přestupové okno, poohlíží se mezi volnými hráči. Giallorossi mají mít v hledáčku zkušenou trojici Phil Jones, Jérôme Boateng a Shkodran Mustafi.

Tak to mám dost. 🙃
 
Top