Osmifinále, Roma-Empoli

Příspěvků
14,022
úterý 20/01/15, 21:00

v trestu je asi Kevin, ale nevim

Skorupski - Florenzi, Manolas, Astori, Cole - Paredes, De Rossi, Nainggolan - Iturbe, Destro, Ljajić
 
Příspěvků
1,332
Ešte nie až semifinale je na 2 zapasy.
 
Příspěvků
539
Ak sa podarí postúpiť, tak v semifinále Jumerdus, super zase....dúfam, že neurobia nejakú blbosť hneď proti Empoli...
 
Příspěvků
5,142
Vladis napsal:
Ak sa podarí postúpiť, tak v semifinále Jumerdus, super zase....dúfam, že neurobia nejakú blbosť hneď proti Empoli...

Vsak tam je este Viola / Atalanta nie?
 
Příspěvků
539
No vo štvrťfinále ak to vyjde, tak by mala byť Viola ak cez Atalantu prejde, ja už počítam, že aspoň v semifinále budeme, tak preto dopredu vravím :Ok:
 
Příspěvků
9,059
Vladis napsal:
No vo štvrťfinále ak to vyjde, tak by mala byť Viola ak cez Atalantu prejde, ja už počítam, že aspoň v semifinále budeme, tak preto dopredu vravím :Ok:

Toto je samozrejme veľmi múdre a tu na fóre budeš za to obľúbený keď vtom budeš pokračovať :skod: :grr:
 
Příspěvků
1,311
Já si naopak na základě posledních výkonů nevěřím ani na Empoli (i když je fakt, že dobře hrajou hlavně doma), kdo by to byl před nedávnem řekl.
 
Příspěvků
539
Carlo napsal:
Vladis napsal:
No vo štvrťfinále ak to vyjde, tak by mala byť Viola ak cez Atalantu prejde, ja už počítam, že aspoň v semifinále budeme, tak preto dopredu vravím :Ok:

Toto je samozrejme veľmi múdre a tu na fóre budeš za to obľúbený keď vtom budeš pokračovať :skod: :grr:

Táram veľmi? :D Lebo mi asi nejak dnes nepáli :D aj tak pohár vyhráme :Ok:
 
Příspěvků
43
Zápas zítra asi neuvidím, ale chtělo by se to chytit nějakou jasnější výhrou, zvednout sebevědomí. Kluci hodně kazí jednoduchý věci, myslím že to někteří mají v hlavách, že se tolik nedaří.
Jinak doufám, že si Totti uvědomil, kde má hrát hroťák, že ty góly laziu nedal z půlícího kruhu..
 
Příspěvků
14,022
SQUALIFICATI: Strootman
DIFFIDATI: -
INDISPONIBILI: Balzaretti, Castan, Gervinho, Keita, Torosidis
PROBABILE FORMAZIONE (4-3-3): Skorupski ; Florenzi, Astori, Mapou, Cole; Paredes, Nainggolan, De Rossi ; Iturbe, Destro, Ljajic.
BALLOTTAGGI: -
IN DUBBIO: Manolas, Ljajic
 
Příspěvků
43
Hlavně si Rudi opět pohrává s myšlenkou stavět Tottiho a Destra najednou, to mně trochu děsí :?
 
Příspěvků
9,059
Vampa napsal:
Hlavně si Rudi opět pohrává s myšlenkou stavět Tottiho a Destra najednou, to mně trochu děsí :?

To by práve naopak, bolo to najlepšie riešenie ....
 
Příspěvků
6,417
Hrajem už dnes? Herdek, no, uvidíme, zda na to budu mít nervy čumět, takhle do 11. Kor když budem nejspíš zas bez obrany a navrch s Colem nalevo.
 
Top