Osmifinále EL : ROMA - Real Sociedad

Příspěvků
908
osemfinale EUROPSKEJ LIGY a nedavaju to nikde v telke a nikde ani ziadny schopny stream ??? to je zly sen do pice !!! milion stanic a clovek si nemoze pozriet zasrany futbal
 
Příspěvků
2,202
Zatím dobrý, krásna akce a gól. Elshovi to strašné přeju.

Ať picujeme na Mourka jak chceme, od té doby co je u nás nejsme tím labilním týmem co předtím. Pár let zpět bych se bál že dostaneme výprask 7:0.
 
Příspěvků
2,100
Stáhl jsem si AMC mikro přes obchod play a tam je registrace za půl minuty a je tam i přenos 😉na FB když dá někdo Sport 1 do vyhledávání tak tam je přímo odkaz na to 💪 fotbal nic moc ale to se dalo čekat hlavně že vedeme
 
Příspěvků
3,259
Zatím dobrý, krásna akce a gól. Elshovi to strašné přeju.

Ať picujeme na Mourka jak chceme, od té doby co je u nás nejsme tím labilním týmem co předtím. Pár let zpět bych se bál že dostaneme výprask 7:0.
Proto máme výsledky Salcburg Cremonese
 
Příspěvků
39
Asi že "nemá kondici a zápasovou praxi" nebo nějaké podobné výmluvy alá Solbaken (co na něho José kydal...)
 
Příspěvků
3,259
Popravdě nevím jestli sem čekal od Reálu víc nebo jestli jsme byli tak dobří 🤔
Ale krásný výsledek....ta atmosféra je top
Forza Roma
 
Příspěvků
2,202
Luxus. Občas mi spadl stream, takže jsem možná něco neviděl. nicméně jsme je solidně vygumovali. Měli vůbec nějakou šanci?
 
Příspěvků
908
zapas bohuzial nevidel,sledoval len online a vysledok je uzasny FORZAAAA ROMAAAA, 2:0 je perfektny vysledok....ako bolo spominane na murina mozme nadavat ako hrame,ale poharove vyradovacky su jeho speciality,spravil z nas velmi skusene europske muzstvo
 
Příspěvků
6,242
Mourinho at his best, no, suverénně teď stoprocentně rup v Sassuolu, novinářům se řekne, že do Ligy mistrů se lze dostat přes vítězství v EL, tak ať drží hubu, a za týden 5-5-0 ve Španělsku!

Dajeee!!!

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
2,100
Pevná defenziva oni toho neměli hodně přišlo mi že Rakusaci byli lepší než Španěli.Odveta u nich bude horší ale o 2 góly tam jet je super.Pelegrinimu jsem nepřál rozjebanou hlavu ale když pár zápasů nebude tak jen dobře pro tým, střídání v 60 minutě v pořádku tak by to mělo být 💪 atmosféra skvělá
 
Top