odveta ROMA - AC Milán

Příspěvků
2,402
Je, ale asi z duvodu ktery tady chlapi uz vypsali mi to nefunguje. Resp. Rtvs sport kde predpokladam ze to budou davat

Mrknu doma jestli mi to jde. Nicméně tu někdo psal, že by to mohlo jít sledovat na jejich stránkách přes VPN. To je ta lepší varianta než streamy.
 
Příspěvků
1,525
Předpokládám, že řeč bude především o free vpn. Tam je nutno počítat s různými omezeními jako jsou rychlost nebo objem dat apod. Na ten jeden zápas by to možná stačilo. Na druhou stranu ty streamy nejsou tak hrozný jako tomu bývalo. Obzvlášť evropský poháry v pokročilejší fázi. Jediný co člověk musí, tak jsou nasírací klikačky.
 
Příspěvků
1,332
Nakonec těch 5 míst v LM budou mít Němci jo?
Potom čo dnes vypadli Angličania v LM + keby zajtra Atalanta udržala postup, si myslím žeby to už mohlo znamenať extra miesta pre Nemecko a Taliansko.
Ale ťažko presne povedať ako sa to vlastne počita.
 
Příspěvků
3,656
Potom čo dnes vypadli Angličania v LM + keby zajtra Atalanta udržala postup, si myslím žeby to už mohlo znamenať extra miesta pre Nemecko a Taliansko.
Ale ťažko presne povedať ako sa to vlastne počita.

Pokud postoupi Fiorentina a Atalanta, je patej flek definitivne nas.
 
Příspěvků
2,442
DDR oficiálně prodloužil!!!
Já bych mu tak přál udělat tu Ligu mistrů a vyhrát Evropskou ligu. Po dlouhý době cejtím z AS úplně něco jinýho a nemyslím jen herně. Ta aura DDR mává se všema. Jak jsem psal - ještě Totti někam do vedení, nebo do nějaký funkce a bude to luxus.
 
Příspěvků
3,656
Já bych mu tak přál udělat tu Ligu mistrů a vyhrát Evropskou ligu. Po dlouhý době cejtím z AS úplně něco jinýho a nemyslím jen herně. Ta aura DDR mává se všema. Jak jsem psal - ještě Totti někam do vedení, nebo do nějaký funkce a bude to luxus.

Ja bych si v nejaky reprezentativni roli typu UEFA umel predstavit Bonieka. Totti nedavno prohlasil, ze s Friedkinama spolupracovat nebude.
 
Příspěvků
23,992
Pokud postoupi Fiorentina a Atalanta, je patej flek definitivne nas.
ještě ho pak uhájit v lize :D

někde jsem četl procentuální pravděpodobnosti a pochopil jsem z toho, že naše umístění mimo první dvě země je skoro nemožná... pořád je to "skoro", ale tak nějak s tím počítám, i kdyby výsledky nebyly tak dobrý, jak ty píšeš.
 
Příspěvků
2,317
ještě ho pak uhájit v lize :D

někde jsem četl procentuální pravděpodobnosti a pochopil jsem z toho, že naše umístění mimo první dvě země je skoro nemožná... pořád je to "skoro", ale tak nějak s tím počítám, i kdyby výsledky nebyly tak dobrý, jak ty píšeš.
 

Přílohy

  • Screenshot_2024-04-11-06-58-24-332_com.mi.globalbrowser.jpg
    Screenshot_2024-04-11-06-58-24-332_com.mi.globalbrowser.jpg
    1 MB · Zobrazeno: 8
Příspěvků
1,332
ještě ho pak uhájit v lize :D

někde jsem četl procentuální pravděpodobnosti a pochopil jsem z toho, že naše umístění mimo první dvě země je skoro nemožná... pořád je to "skoro", ale tak nějak s tím počítám, i kdyby výsledky nebyly tak dobrý, jak ty píšeš.
To áno ale stále je tu zatiaľ šanca že vyhrá Liverpool Aston Villa EL a EKL a finále LM bude Bayern Dormund a Nemecký víťaz tak asi preto si myslím že stále je na mieste opatrnosť. Ono keby sme zrozumiteľné videli presný kľúč ratania bolo by to jednoduchšie posúdiť 😀
 
Top