Odveta Brighton - ROMA

Příspěvků
23,975
Supeeeer užívej ! Mě to čeká 7.4 na derby, beru manželku na prodloužený víkend 😊 kde to je ten obchůdek a jaké jsou ceny? ❤️💛
Roma store je víc. Kdysi ten hlavní byl na piazza colonna. Úplně v centru, vedle via del corso. Dneska nevim. Ale asi to tam bude pořád.
 
Příspěvků
23,975
U fontány té nejslavnější, ale drahé hodně.Toho ještě bude hodně k poznání to dám vědět co je nejlepší 😉 ještě se zeptám nevíte jak se jmenuje ulice jak ma Totti tu malbu slavnou???
Via del Pozzuolo, 11, 00184 Roma RM, Italy

Počítej s tím, že může nebýt zrovna, takový ty zakomplexovanci modrobily to pořád nicej a někdo to pořád obnovuje...
 
Příspěvků
193
Roma store je víc. Kdysi ten hlavní byl na piazza colonna. Úplně v centru, vedle via del corso. Dneska nevim. Ale asi to tam bude pořád.
Tak tak. Ja vzdycky chodil do toho ofiko storu u sloupu Marca Aurellia. Prvni patro klasika merch, o patro vyse retro kolekce (origo i repliky), prodej lupenu apod. Ale vzdycky store nadhernej. A kdyz zamestnanci vidi ze mas na sobe uz pri vstupu rimsky hadry a mluvis s nima italsky, i tu slevicku mi dali 👍
 
Příspěvků
2,399
Tak tak. Ja vzdycky chodil do toho ofiko storu u sloupu Marca Aurellia. Prvni patro klasika merch, o patro vyse retro kolekce (origo i repliky), prodej lupenu apod. Ale vzdycky store nadhernej. A kdyz zamestnanci vidi ze mas na sobe uz pri vstupu rimsky hadry a mluvis s nima italsky, i tu slevicku mi dali 👍
Dobře vědět, žena něco málo umí 😄
 
Příspěvků
23,975
Ještě k tomu atleticu

 
Top