Odveta Brighton - ROMA

Příspěvků
3,472
14.3.24
Ctvrtek
21hod
Tv???
Amex stadium(31 876)
:danko:

nevim co cekat…..snad bez problemu
Muze to byt 3:0 po italskem vyklusu a nebo vyuzijem toho ze oni musi a budou to otevirat

forza Roma🟡🔴
 
Příspěvků
2,434
14.3.24
Ctvrtek
21hod
Tv???
Amex stadium(31 876)
:danko:

nevim co cekat…..snad bez problemu
Muze to byt 3:0 po italskem vyklusu a nebo vyuzijem toho ze oni musi a budou to otevirat

forza Roma🟡🔴
Brighton to podle mě nebude hrotit, tipuju možná i 0:0, spíš 1:1.
 
Příspěvků
1,332
Hlavná úloha po takomto prvom zápase bude ustáť to v hlavách. Už sme videli príklady aj veľkých klubov v LM, kedy bol veľký nadskok zmazany. Verím Danielemu že im nedovolí ísť do toho stým že už to len nejako uhráme.
 
Příspěvků
6,397
Ty vole...
Že dají Spartu a Slávku, to ještě chápu... Ale Sport1 si v našem čase dá Atalanta-Sporting.
To bys blil. Zas posrané streamy, už na to nejsem ani zvyklej ani zvědavej.
 
Příspěvků
1,332
Ty vole...
Že dají Spartu a Slávku, to ještě chápu... Ale Sport1 si v našem čase dá Atalanta-Sporting.
To bys blil. Zas posrané streamy, už na to nejsem ani zvyklej ani zvědavej.
Tak ja sa tiež neteším na stream ale objektívne pre nezaujateho fanúšika po výsledku 4:0 sledovať odvetu nie je moc lákavé 😀
 
Příspěvků
2,399
Ty vole...
Že dají Spartu a Slávku, to ještě chápu... Ale Sport1 si v našem čase dá Atalanta-Sporting.
To bys blil. Zas posrané streamy, už na to nejsem ani zvyklej ani zvědavej.

Dávají Slávku, spartu už ne. Nebo jsem nic aspon nenašel.
Sdílím tvou negativní naladu, taky už nejsem zvyklej na ty streamy. :D
 
Příspěvků
6,397
Dávají Slávku, spartu už ne. Nebo jsem nic aspon nenašel.
Sdílím tvou negativní naladu, taky už nejsem zvyklej na ty streamy. :D
Sport2, myslím, právě večerní Spartu dává (někde jsem to četl), nebo? Sport1 Atalantu, ČT Sport sešívky, no.
Jojo, člověk si zvykne na nesekané fullHD snadno a rychle. ;-)
 
Příspěvků
1,521
Tak co se týká Sparty a nás, to je víceméně už rozhodnuto. No a sešívky to nemají ještě vyloženě ztracené. AC se to namistrování moc nevyplatilo. Nechat si doma dát dva góly od soupeře, který celý zápas hraje v deseti. Kdoví jak by to dopadlo, kdyby hráli bez vyloučení. Tu odvetu bych viděl i na prodloužení, takže pro cz kanál je tento zápas naprostá priorita.
 
Příspěvků
1,332
Top