Nové fórum (5.1.2023)

Příspěvků
23,975
jsem zjistil, jak jsem dostal moderátorská oprávnění ( :mrgreen: ), že jsem tu měl asi 100 věcí ke schválení... takže jsem smazal asi 90 spamů a schválil asi 10 profilů, co mi nepřišly fake
ale teda některý tu visely roky, nechápu, odkud to vyplavalo
pak jsem si vlezl do administrace a našel asi 140 fake profilů (hopefully fake) a všechny jsem je smazal
při té příležitosti jsem objevil spousty doposud mi neznámých nicků, co tu máme registrovaných :oops: tím myslím lidi se smysluplným nickem a reálným mailem
skeči, bylo by možný obeslat VŠECHNY UŽIVATELE s nějakým sdělením, že f=orum je funkční, má novej kabát a mohlo dojít k aktivaci profilu dané e-mailové adresy?
 
Příspěvků
1,521
@Sushi Bylo, ale tohle to jsem dělal v lednu, že jsem posílal hromadný email, když jsem to tu nahazoval. Pamatuji si, jak mi přišlo nazpět spousta mail demonů, protože spousta těch emailových schránek už neexistuje.

Jojo, také jsem koukal, co tu je vše za nicky. Třeba nějaká Verona, ta ho tu má snad 3x.

To, že jsi musel povolovat profily, to se ti převedlo ještě ze starého fóra. Tadyhle stačí jen registrace potvrzená emailem. Nemusí se schvalovat.

Jako ti lidé to tu procházeli. Ví, že to tu funguje. Ale asi jsme se pro ně stali podřadnými. Co si pamatuju z jara, když jsem se byl podívat na eurofotbale. Ti lidé co přispívali sem, tak přispívají tam. Jak jsi zmiňoval. Možná chtějí dojet kariéru jinde. A dost tomu naznačuje i to, jak jsi mi psal, že se tě někdo na FB ptal ohledně lístků. Tys ho poslal sem, ať se přijde poptat a on se ti vysmál.
 
Příspěvků
23,975
Jo, veronu jsem tuším mazal, bral jsem to podle mailů.

Včera jsem v každém případě dělal approve několik profilů.

Udělal bych nějakou zprávu, kde napíšeme něco ve smyslu, že zprávu lidé dostávají proto, že tu mají na uvedený mail registrovaný uživatelský účet, že byly nějaké technické problémy s administrací fóra, že došlo k dodatečné aktivaci některých čekajících profilů, že se omlouváme za spam a že forza Roma a nazdar.

Šlo by to? Klidně ať to přijde všem, aspoň se třeba někomu připomeneme, mezi těmi nicky vidím spoustu profilů, co jsem nikdy neviděl, i doublovanych, jako by se někdo snažil regnout a nešlo mu to - tak aby i ti věděli, že to tu už funguje. Klidně tam dej můj mail jako kontakt.
 
Příspěvků
1,521
Tak to sesmol a přepošli mi to. Já to rozešlu. Ono obecně, takový mail news letter není rozhodně na škodu. To by mohlo přitáhnout vícero lidí maybe back. Ale musí je člověk na něco nalákat no.
 
Příspěvků
23,975
Tak to sesmol a přepošli mi to. Já to rozešlu. Ono obecně, takový mail news letter není rozhodně na škodu. To by mohlo přitáhnout vícero lidí maybe back. Ale musí je člověk na něco nalákat no.
tak v tomhle případě leda na to, že se něco rozbilo :D ok, večer jestli si vzpomenu, teď nemám prostor (y)
 
Příspěvků
23,975
napsal bych třeba:

FORZA ROMA!
Tento e-mail jste obdržel/a, protože na tuto e-mailovou adresu je na www.asromaforum.eu registrován uživatelský účet.
Z technických důvodů došlo ke zdržení s autorizací některých uživatelských účtů. K dnešnímu dni jsou všechny registrované účty aktivní.
V případě problémů s přihlášením ke svému účtu kontaktujte administrátory e-mailem zaslaným na adresu susak.michal@seznam.cz.
Děkujeme,
tým www.asromaforum.eu

hm? je jedna hodina ráno a probudil jsem se zrovna na gauči, tak to možná úplně nemá ten správnej drajv :D
 
Last edited:
Příspěvků
3,650
Tak mi to prislo. Trochu jsem se divil, co to je po tolika letech, ale…Dobra prace, tohle je skvely forum.
 
Top