Music girls

Příspěvků
14,022
Gon138 napsal:
Fergie je v poho, akorát si trochu čůrla :)
Black Eyed Piss?
 
Příspěvků
9,059
MOja platonická láska

Code:
http://data.muzikus.cz/save/db_images/41377

P.S , čo mám dať aby sa zobrazil obrázok ? Dal som prilepiť odkaz , a dal som to do img ! Čo robím zle ?

Klíďa edit:


Sen zvláštnu podobu mával(mal) ked ho chces(mna chces) vychutnať do sýta , ten čo sa v?dy len schovával(som sa schovával) , prichádza(idem hore) a teraz už na nič sa nepýta(nemám slov) .
 
Příspěvků
9,059
No ja mám IE , a okopíroval som si adresu , hodil do pošty , tú celú adresu som dal do img , a obrázok sa nezjavil .

Tak som to dal do code :p .

Pri undertakerovi mi to šlo , pri Barbare mi to nešlo :lol: :lol:
 
Příspěvků
24,005
TottiAS22 napsal:
No ja mám IE , a okopíroval som si adresu , hodil do po?ty , tú celú adresu som dal do img , a obrázok sa nezjavil .

Tak som to dal do code :p .

Dobře jsi udělal :wink: nevím proč, ale obrázky na netu občas končej číslem, jako tenhle... a když tomu tak je, místo aby končily .jpg nebo .png nebo podobně, nezobrazí se. Nevím...
 
Příspěvků
9,059
Fúúúha , tak tá fotka čo si poslal musí byt tak so 75´ . Okolo 90´rokov tá pesnička Mária strašne frčala , a už vtedy tam mala min. tak 40 .
 
Příspěvků
9,059
Sa mi na Hascakovej vzdy pacilo , aky dokazala spravit totalny gic , ktory ale neskutocne frcal , a dala do toho kus "sexepilu" :shock: . Este ako zvykla robit vselijake blbe ksichty , ako zmurknutie oka co ma v kazdom videoklie , chytanie si vrkoca a pod .

Jo inak do Tiny Turner je zalubeny moj dedo , a babka mu to strasne vycita :lol: .
 
Příspěvků
9,059
Z Amerických sa mi páči (výzor , nie SPEV ) - Beyonce !!

U Sloveniek je to MC BARBARA a Aj Rollins ak nehádže tie svoje zbytočné ksichty , nehrá sa na vežkú Stars je na zožratie .
 
Příspěvků
24,005
Pussycat Dolls



mortacci loro :p

mimochodem google mi vyhodil na jejich jméno taky tohle:



:oops: 8)
 
Příspěvků
2,782
tak na tej foto hore(s 10 zenami pochybnych mravov, ehm) je jedna horsia nez druha:( snad 1 a 9, ale inak brrrrr :?
 
Top