MS 2022

Příspěvků
5,142
Ja sa priznam, ze mi to robi podmaz pri praci, tak prevazne pocuvam, ale tak nejak mi to je fuk, kvoli tomu preco a ako sa tento sampionat zorganizoval.

Vcera som si doprial vecer zapas Spanielsko - Nemecko a teda bolo sa na co divat, paradne tempo a vykon. Kiezby boli vsetky zapasy taketo.
 
Příspěvků
23,906
HugoBoss27 napsal:
Mě tam chybí Itálie

mně taky, ale na to si italové měli myslet dřív :lol:

jinak teď už se nějaký zajímavý zápas našel, ale zpočátku (řekněme to první kolo a půl) byla hrozná nuda. všechny týmy mi přijde, že hraju stejně, kdybys neviděl dresy tak mimo španělska nepoznáš, kdo hraje. takže nakonec nejzajímavější byly ty úlety na úkor favoritů (saúdská arábie, japani, írán), zatímco takový ty neměcka, belgie, anglie (byť jednou nadělila dardu), uruguaye, francie, od kterých bych i něco čekal, mě uspávaly. nestřílí se skoro z dálky, góly z centrů teď konečně nějaký padly, ale stejně je pořád tendence (kterou máme i my v Římě) si to ťukat až do reklamních panelů, a to ani ne nijak rychle či nazpaměť, spíš strojově a těžkopádně, přičemž každej hraje ze zajištěný obrany, je to samej šprt, takže dostat se tam je těžký.

no, jsem zvědavej, co dál. přál bych to messimu i ronaldovi, ocenění za kariéru. ale bojim se, že vyhrajou žabožrouti a bude.
 
Příspěvků
6,336
Já se snažím odpolední zápasy koukat poočku, zatímco si hraju se synem většinou, takže zvedám hlavu, když komentátor řve 😂 k večernímu se většinou dostanu tak po půlhodině, když už spí oba malošáci, a snažím se dokoukat 😀 výborně vypadá ta Francie, o tom žádná, Němce neodepisuju ještě, se Španělama ukázali psychickou sílu a ten kádr je výbornej... Argentina i ta Brazílie se moc nelíbí, čekám a doufám, že se ještě zvednou. Moc nechápu, proč ignorují Dybalu, když už za nás hrál před MS a vypadal dobře. To tam nemusel jezdit vůbec. A ještě je tu Portugalsko. Tak snad ještě nějaký ten dobrý fotbal uvidíme, dnes i ten Ekvádor - Senegal velmi napínavej, co stíhám při domacim frmolu koukat, skóre a postup se přelívál ze strany na stranu. V televizi ale určitě lepší než tam. Večer občas při tom klidu i to jedno pivko otevřu, tam si nedáš ani to. :mrgreen:
 

scr

Příspěvků
1,751
Ve finale 2:1 vyhraje Brazílie nad Francii


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

scr

Příspěvků
1,751
Zalewski na placŽolik na postup


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
23,906
scr napsal:
Ve finale 2:1 vyhraje Brazílie nad Francii


Sent from my iPhone using Tapatalk
Říkal někdo na twittru nebo kde, viď?

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
2,234
Škoda že hráči Říma skoro nehrajou, takového Dybalu bych rád vidět, ale myslím že už nedostane prostor ani na pár minut
 
Top