Max - un nuovo fan di Roma

Příspěvků
6,251
Tož ho přivítejte! :)

 
Příspěvků
23,729
:Ok: :Ok: :Ok:

ještě jednou gratuluju

mimochodem jak probíhal výběr jména, položil jsi ženě na stůl dvě obálky, v nich max a francesco? :mrgreen:
 
Příspěvků
6,251
Sushi napsal:
:Ok: :Ok: :Ok:

ještě jednou gratuluju

mimochodem jak probíhal výběr jména, položil jsi ženě na stůl dvě obálky, v nich max a francesco? :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moje mamina má napsaný v deníčku, že jsem v 9 letech u motorek prohlásil, že můj syn se bude jmenovat Max, jako Biaggi. Franče mi učaroval "až" ve 13ti, v roce 2000. Navíc jsme chtěli českej ekvivalent a František se k mému příjmení moc nehodí. Tak bylo rozhoduto.

Jinak díky Vám všem, pánové!
 
Příspěvků
23,729
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Sushi napsal:
:Ok: :Ok: :Ok:

ještě jednou gratuluju

mimochodem jak probíhal výběr jména, položil jsi ženě na stůl dvě obálky, v nich max a francesco? :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moje mamina má napsaný v deníčku, že jsem v 9 letech u motorek prohlásil, že můj syn se bude jmenovat Max, jako Biaggi. Franče mi učaroval "až" ve 13ti, v roce 2000. Navíc jsme chtěli českej ekvivalent a František se k mému příjmení moc nehodí. Tak bylo rozhoduto.

Jinak díky Vám všem, pánové!
Takže Francesco až druhorozený... :D kašli na českej ekvivalent, lidi dneska pojmenovávají děti mnohdy tak (dementně), že Francesca lze brát za konzervativní volbu :)

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
14,022
Sushi napsal:
mimochodem jak probíhal výběr jména, položil jsi ženě na stůl dvě obálky, v nich max a francesco? :mrgreen:

na internetu hází rozumy, ale sám nemá ani Daniela, ani Damiana, ani Zdeňka
 
Příspěvků
23,729
klida napsal:
Sushi napsal:
mimochodem jak probíhal výběr jména, položil jsi ženě na stůl dvě obálky, v nich max a francesco? :mrgreen:

na internetu hází rozumy, ale sám nemá ani Daniela, ani Damiana, ani Zdeňka

Míša bude jednou za Řím kopat a pak budou všichni všude Míša :wink:
 
Top