Manolas

Příspěvků
3,399
Cejtím, že v létě odejde. Škoda, pokud jo. Mám ho hodně rád, je na něj spoleh.
 
Příspěvků
1,238
Francesco Totti AS napsal:
Snad podepíše co nejdřív novou smlouvu bez klauzule, stejně tak Lorenzo

To by v Rime najprv museli pracovať schopný ľudia. Tieto klauzuly jedna asi ešte Sabatiniho a jedna Monchiho je čistý amaterizmus. Krátkozraké rýchle riešenie. Ako môže niekto dať tak trápne nízku klauzulu kľúčovému hráčovi alebo druhý jednému z najväčších Talianskych talentov. Tu sa ta prestupová politika ohľadom odchodov zasekla v čase. Kupuje sa sice za čoraz vačšie peniaze ale predáva sa zato čo 10 rokov dozadu. Alisson je výnimka potvrdzujúca pravidlo. To je na smiech že môžu odisť za 30. Veď v anglickej lige za 30 už dokáže aj Bournemouth nakupovať.
 
Příspěvků
6,158
Tak hlavně Manolasova cena podle transfermarktu je nějakých 45 mega, vykupka 36 hlavně že Monchi teď podepisuje nové smlouvy s juniorama...

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

 
Příspěvků
4,153
Najmul novyho agenta a ma stejne jako Lorenzo Pellegrini smesnou vykupku v dobe, kdyz kazdej sasula podepisuje vykupku 80 mega. IMHO pujde za 36 a desi me Monchiho neschopnost podepsat poradnyho stopera, v tomto byl Saba dobrej.

Transfermarkt je vtipnej, ale pokud ma vykupku 36, tak jeho cena asi nemuze byt o moc vyssi.
 
Příspěvků
6,158
90210 napsal:
Najmul novyho agenta a ma stejne jako Lorenzo Pellegrini smesnou vykupku v dobe, kdyz kazdej sasula podepisuje vykupku 80 mega. IMHO pujde za 36 a desi me Monchiho neschopnost podepsat poradnyho stopera, v tomto byl Saba dobrej.

Transfermarkt je vtipnej, ale pokud ma vykupku 36, tak jeho cena asi nemuze byt o moc vyssi.
Tu vykupku muze mít od doby, kdy podepsal smlouvu, někdy 3 roky zpět

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

 
Top