Los osmifinále - 17.12. - 12:00

Příspěvků
1,525
Za nedodlouho se v Nyonu bude losovat osmifinálě LM. Jsou dvě skupiny, nasazení a nenasazení. My patříme do skupiny nenasazených, jakožto postupující z druhého místa. Pro osmifinále platí dvě základní pravidla. Nemůžeme dostat soupeře ze stejné země a soupeře, se kterým jsme bojovali v základní skupině.
Na koho tedy můžeme narazit? Tottenham, Chelsea, Real Madrid, Manchester United, Barcelona, Schalke a Šachtar.

Nasazení
Tottenham Hotspur
Manchester United
Chelsea
Schalke 04
Bayern Mnichov
FC Barcelona
Real Madrid
Šachtar Doněck

Nenasazení
Inter Milán
AC Milán
AS Řím
Lyon
Marseille
Valencie
FC Kodaň
Arsenal
 
Příspěvků
1,525
Code:
http://video.uefa.com/video/Competitions/UCL/Season=2011/liveDraw_videoFlash.html
 
Příspěvků
1,525
nejvíc mě zaujala bloncka, co přijela zastupovat internazionale...merda jedna :lol:
 
Příspěvků
1,525
hej upa sem si řikal v duchu, že první vytáhne nás

ty wole: Šachtar... to by šlo
 
Příspěvků
1,525
myslim, že ne...
jinak souhrn:
AS Řím - Šachtar
AC Milán - Tottenham
Valencia - Schalke 04
Inter - Bayern :mrgreen:
Lyon - Real :mrgreen:
Arsenal - Barcelona :mrgreen:
Marseille - Manchester United
FC Kodaň - Chelsea

řekl bych, že to pro nás dopadlo nejlíp, jak mohlo
 
Příspěvků
23,992
tak to jsem zvědavej... s naší formou nás teď porazí i šerif tiraspol, ale uvidíme co bude v únoru. pro jednou nám vyšel hratelnej soupeř
 
Příspěvků
1,525
já si přál buď Real nebo Šachtar...Šachtar trošku víc no, protože jsme na něj uměli...teď se ukáže až v únoru no...každopádně můžem být rádi, že jsme nedostali třebas Barcu nebo Manchester, na kterej pro změnu vůbec neumíme
 
Příspěvků
1,525
máme čas do února, abychom s tim něco udělali tak, aby zvítězil papírově silnější soupeř
 
Top