Leverkusen - Roma

Příspěvků
2,429
Čtvrtek 21:00 h.

Dohanime manko 2:0, přišli jsme o pohotově umístění lize

Tak si to aspoň pojdme užít.
Edit: Beru zpět, užijeme si prd. Přenos na ČT 🤮
Daje
 
Příspěvků
3,698
Leverkusen dal na stránky informace k tomu, jak se dostat k lístkům na finále. Pojďme jim to předčasný radování zenpříjemnit :D
 

scr

Příspěvků
1,773
Pome to obrátit a postoupit. Nic není ztraceno!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
3,520
(3-5-2): Svilar; Mancini, Ndicka, Spinazzola; Celik, Cristante, Paredes, Pellegrini, El Shaarawy; Abraham, Lukaku.

Hodne se pise i o tehle dalsi variante🫣
 
Příspěvků
2,471
Co si budeme povídat....postup by se rovnal hotovýmu zázraku, Leverkusen by s touhle formou měl šanci vyhrát i Ligu mistrů. Sere mě ta jejich jistota, chtělo by jim dát gól a trochu jim pocuchat nervy.
 
Příspěvků
1,338
Leverkusen hral cez vikend zápasu proti Frankfurtu ( ten je na 6 mieste v tabulke) a do toho zápasu postavil 8 nových hráčov oproti zápasu v Ríme a napriek tomu vyhrali 1:5 vo Frankfurte 🤷🤣
To je proste šialena forma a sebavedomie celého mužstva nie iba základnej zostavy.

Obávam sa že ak túto sezónu Leverkusen padne tak jedine až vo finále lebo finále je vždy iné ale v semifinále na dva zápasy je šanca proti nim minimálna
 
Příspěvků
2,429
Každá série jednou musí zákonitě skončit.
Nemám dneska žádné očekávání a jsem smířen i s prohrou. Nicméně mám jedno přání -> neposrat se a neudělat ostudu.
 
Příspěvků
2,355
Přál bych si ať jim tam jednoho foukneme a dostaneme je pod tlak třeba 5 minuta červená Kovář a my penalta 😁🤣😁
 
Příspěvků
6,454
Nevyřadíme je. Přál bych si, aby De Rossi postavil 11 náhradníků a uvidí se. Hned v neděli zas máme Atalantu v přímém souboji o Ligu mistrů na příští rok, tam ještě není nic ztraceno, je potřeba vyhrát tam. Oni se dnes vyšťaví s Marseille. Dnešek už bych obětoval.
 
Příspěvků
2,355
Bayer Leverkusen: Kovar; Hincapie, Tah, Tapsoba; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Adli, Hlozek, Hofmann

Roma: Svilar; Angelino, Mancini, Ndicka, Spinazzola; Cristante, Paredes, Pellegrini; Azmoun, Lukaku, El Shaarawy

Ref: Makkelie (NED)
Bohužel plná palba,taky bych raději šetřil na neděli nebo aspoň ať vystřídá v 60 minutě 4 hráče a protočí to trochu
 
Top