Letní sraz

Příspěvků
23,706
Oukej, otevřu to tu...

Praha? (podle toho se pak asi odvíjí, kdo za tím bude stát)
Gril nebo hospoda?
Komu vyhovuje jakej termín?
Kdo má vůbec zájem?

Daje
 
Příspěvků
5,141
Mozme praha ,ale mozme aj zmenit miesto, ak niekto o niecom vie, rad pozriem aj niekam inam.

Mozme krčma ale nie v centre, ja by som si dal aj nieco ine ako pivo :wink:, mozme aj gril, ale dal by som aj futbalik nejaky keby ze nas je dost, ale mne, mlademu sa dobre hovori

Zaujem u mna je.

A termin asi akykolvek, ale nech to nekoliduje s Augustom(VIII.) 13. dna.
 
Příspěvků
9,058
Skor som myslel, že by sme to nasadili na prvy zápas sezony niekde v nejakom bare jak chodievate, nech to má nejaké grády a môžme aj o tom pokecať, ale ako ak mi zostanú keše dojdem ....
 
Příspěvků
23,706
zatím je nás dost málo na nějaký organizování...

myslim že sem ani nikdo moc nechodí, jak je volno :lol:
 
Příspěvků
753
zdravim ludia, nechcem otvarat novu temu, ale ani som nenasiel nejaku vhodnu, kde by sa moja otazka hodila, tka pisem sem :p chcel by som sa opytat ci neviete niekto o lacnom ubytovani v Rime. Chcel by som tam ist druhy septembrovy tyzden ... zapas mi asi nevyda, lebo tam pojdem v strede tyzdna na taku romantiku s priatelkou.... tak ma napadlo, ze tu su urcite nejaki borci co v rime boli a mohli by o niecom vediet.... prosim vas ak mate niekto kontakt alebo link na nejake ubytko dajte mi prosim vediet, budem velmi povdacny :)
 
Příspěvků
1,408
Pokud tady není topic s názvem Ubytování v Římě, tak by tu rozhodně neměl chybět. Určitě to bude zajímat více lidí. Pokud vím, tak scr byl takový plánovač alá výletník směr Roma.
 
Příspěvků
753
Skeči napsal:
Pokud tady není topic s názvem Ubytování v Římě, tak by tu rozhodně neměl chybět. Určitě to bude zajímat více lidí. Pokud vím, tak scr byl takový plánovač alá výletník směr Roma.
no ak nahodou taky topic je tak sa ospravedlnujem, ak nie je tak to zalozte a ja budem len rad :)
 
Top