Letní příprava 23

Příspěvků
2,304
Na ty dva útočníky počítám s Dybalou,Elshou, Belottim, Solbakenem a jedním novým (chtěl bych Scamaccu 😉) to by pak šlo Elsha a Solbaken by mohli i na kraj někdy, Elsha rozhodně musí hrát více včera super výkon a neberu že dal gól ale jeho pohyb a nasazení dobrý.Tedvmáme dva týmy co hrají nebo hráli 2 Portugalskou ligu 😉
 
Příspěvků
3,650
Na 3-5-2 máme málo útočníků. Leda že by tam počítal s El Sharaawym. Zasloužil by si víc prostoru

Aktuálně možná, ale podle mě určitě přijde Scamacca a bude hrát základ s Dybalou. K nim Belotti a El Shaarawy, který určitě bude chtít hrát co nejvíc a čím blíž bude bráně, tím líp. Na levý kraj je tam Zalewski a Spinazzola, což by mělo stačit. Solbakken hrál v Bodo někdy hrotovýho útočníka taky, tak uvidíme.

Za mě v tuhle chvíli s těmi možnými příchody ideálně asi:

Patrício - Mancini, Smalling, Ndicka - Kristensen, Sanches, Matić, Aouar, Zalewski - Dybala, Scamacca.
 
Příspěvků
1,521
Galo gól, skoro dva (druhý byl vlastní). Ale neviděl jsem to. Snad bude třeba zas na YT nějaký záznam streamu.
 
Příspěvků
2,304
1.pule dobrá a útočná Belotak toho měl více škoda mohl dát i více gólů, ale hrál dobře 💪no 2 klasika, když Řím vede takže nuda 🤔 hodně borci stáli na místě a bez pohybu to nejde.Priprava no, ale uvidíme co ve Francii předvedou
 
Příspěvků
3,650
Koukal jsem zatím jen na highlights, ale Belotti zatím super. Jeden gól, jedno břevno, jeden centr, kterej si pak hráč srazil do vlastní brány. Je to jen blbej přátelák, ale on ty góly potřebuje. Věřím, že ta loňská mizérie byla hodně způsobená absencí přípravy, přišel přece až na konci srpna a jinak trénoval sám. Snad to tentokrát bude lepší. Když přijde ten Leonardo, zdraví trochu víc vydrží Dybalovi a do útoku se naplno přesune El Shaarawy, tak by to mohlo jít.
 
Příspěvků
1,521
Koukal jsem na to. První poločas se mě líbil. Belotti tam lítal s nálepkou DANGER. Ta střela bez přípravy do břevna. Vypadá i víc v pohodě. Akorát si myslím, že slečna pomezní to podcenila a jeho gól neměl platit, že tam byl o půl kroku napřed. Líbil se mi Celik, dost akcí šlo právě přes něj, byl aktivní dopředu, nabízel se a nezůstal bez povšimnutí, prostě při chuti. Stephan vepředu dělal vítr. Hlavně při brejkový situaci, kdy to tam prosvištěl, začal si to stahovat s míčem u nohy, aby ho mohl doplnit Spina a Belotti. Tohle jsem neviděl hodně dlouho. Bylo to furt, že někdo se vydal do brejku, za půlkou se zastavil a hrál to zase směrem dozadu. Tohle přišlo v druhý půli, což mi připomínalo naší starou známou holomajznu, kdy jsme soupeře nechávali až moc hrát, zcela zbytečně. To, na co se dalo dívat v první půli se zcela vytratilo. Bezvadný nechtěný zakončení na vzdálenější tyč Kristensena, bohužel do nesprávný brány. ND mě zase nepřesvědčil, bohužel. Chudák Pietro, přišel na poslední minutu a ještě stihl dostat gól. Mimochodem zas takový gól, že Lorenzo ztratil míč, obrana se nestihla zformovat, uprostřed díra a pak opět stačilo, aby to někdo šikovnej kopl před vápnem a umístil do vinglu. Takových gólů jsme v lize dostali ranec. Rui moc práce neměl, ale přesto tam vytáhl jeden zákrok. Duo Belotti Stephan zatím nad očekávání, ale....
 
Příspěvků
2,304
První půlka hrůza!!! Vypadalo to že naši před zápasem běželi 10 km bo pohybově vůbec nestíhají Frantikum 🤷To nás zase čeká sezóna jen Bove a Dybala v pohybu, Patricio měl asi 50 nahrávek od spoluhráčů protože hráči stojí a stoperi si to musí dávat mezi sebou asi 20 minut za poločas 🤦🤦🤦no ani krásný primak Dybaly tohle nezachrání a jinak v půlce byla ještě jedna šance jinak nic totální nechuť útočit!!! Dybala střídal v 35 minutě tak snad se nezranil
 
Příspěvků
1,521
Jo, proti druholigovým, to se to hraje. Pak přijde tohle a jsme zase nohama na zemi. Taková laxnost zas při tom druhým gólu, Lorenzo má v píči, stejně tak Spina. Tam prostě nikdo nemaká, zase turisti na výletě. Současná Sparta by nás smetla bez lítosti.
 
Příspěvků
2,304
Borci sorac ale musím si tady odplivnout a budu hnusný!!! Mourkuv rukopis jasný obrana, urputná obrana, beton a znovu beton bez chutí hrát ofenzivně k blití tohle sledovat dvě hodiny 🤦 v 2 půli jedna znovu píší jedna střela na bránu a mrdam na to že to je pratelak!!!Kurva ti mi zase pohlí s žlučis kardiem a nevím s čím vším 🥺!!! Ve všem nestihali pohyb, rychlost důraz tam ve všem byli v prdeli stali jak kůly v plotě.No nevím ale fyzický ten tým buď před zápasem pořádně makal a byl unavený a nebo druhá možnost více pravděpodobná, že vůbec nemají natrénovane.Jeste jednou sorry a kdo to neviděl tak dobře udělal, úplně mi znechutili nadšení na novou sezonu.
 
Příspěvků
3,650
Borci sorac ale musím si tady odplivnout a budu hnusný!!! Mourkuv rukopis jasný obrana, urputná obrana, beton a znovu beton bez chutí hrát ofenzivně k blití tohle sledovat dvě hodiny 🤦 v 2 půli jedna znovu píší jedna střela na bránu a mrdam na to že to je pratelak!!!Kurva ti mi zase pohlí s žlučis kardiem a nevím s čím vším 🥺!!! Ve všem nestihali pohyb, rychlost důraz tam ve všem byli v prdeli stali jak kůly v plotě.No nevím ale fyzický ten tým buď před zápasem pořádně makal a byl unavený a nebo druhá možnost více pravděpodobná, že vůbec nemají natrénovane.Jeste jednou sorry a kdo to neviděl tak dobře udělal, úplně mi znechutili nadšení na novou sezonu.

Chtel jsem se na to podivat dodatecne, ale presla me chut. Videl jsem jen highlights a vypada to zase na tu klasickou mourinhovakou holomajznu. Uz zas vidim, jak budu trpet kazdej vikend dve hodiny a stejne to dalsi vikend zase zapnu 😃
 
Příspěvků
2,304
To víš že to zapneme 😁😂😁 no včera mě to v pratelaku dostalo že každý balón na středního záložníka či krajního beka od stoperu se vrací zpět, žádná přechodová fáze jít s míčem dopředu je jako by zakázáno 😁 soupeři stačí blok který se pohybuje a naší neví co dělat bo nemají vůbec pohyb o nějakém překvapení si můžeme jen nechat zdát a když už jsme u soupeřoveho vápna tak místo centru nebo nějakého útočení se raději otočí a vrátí to zpět na našeho gólmana 😂😂😂 Prostě zákaz útoku včera byli za 90 minut 4x ve vápně soupeře proti 13 týmu Francouzské ligy!!! To už asi něco vypovídá, jako chudáci útočníci 🥺tam kdyby byl Haaland tak je v prdeli bo by neměl míč.Jo a kapitán tak to je parodie na fotbalistu bohužel on jak bude v základu tak hrajeme v 10.Kdo byl včera aspoň trochu dobrý je Dybaly a Bove ale to je dost málo, ale všechno je to stylem kterým hrajeme
 
Top