Letní příprava 23

Příspěvků
23,975
Já to chápu, nebudeš jedinej. Mě spíš pořád nesedí ty barvy, na každé fotce jsou jiné navíc. Uvidíme, až je pořádně uvidíme.
 
Příspěvků
23,975
jako je to zápas s křovákama, ale furt je dybala někde jinde
belorri góly, fajn, trošku mě to děsí (v přípravě za nás vždycky dávali góly budoucí sezónní tragédi :lol: )
 
Příspěvků
3,472
Solbakken si poranil stehenní sval
Mimo hru je v tuto chvíli Ola Solbakken. Útočníka AS Řím čeká podrobné vyšetření, důvodem je zranění stehenního svalu.
football-italia.net


🤷🏻‍♂️
 
Příspěvků
2,304
Ibanez taky ale asi nic hrozného oba nějakým způsobem trénovali tak asi to nebude nic vážného 😉
 
Příspěvků
3,650
Co na to říkáte? Mě se líbil Aouar (z něj bude dělo) i Kristensen, Ndicka mě zas tak nezaujal a na konci chyboval při výskoku, z čehož padl gól.
Jinak celkem fajn, asi teda budeme hrát definitivně 3-5-2 a čekat na Scamaccu a Sanchese. I když se teď psalo i o tom, že PSG nepočítá třeba s Fabiánem Ruizem, kterýho jsem v Neapoli miloval. Jinak fajn utkání, byl tam jeden tvrdej zákrok na Stephana, neodpískanej. Solidní obrana, po gólu jsme klasicky trochu rezignovali na ofenzivu.
 
Příspěvků
2,304
No přišlo mi že první půlka lepší než druhá hlavně ve středu zálohy, 2 půli zachraňoval Dybala dost dostal nakopané ten střed v čele s Pelegrinim už nebyl tak pohyblivý a slo to hned poznat.utok Dybala a Elsha si umím představit 😎 v tom středu zálohy bych rád viděl základ Matic, Bove a Aouar.Bryan nebyl zlý když hrál v 1 půli s borci co mají rychlost, ale Matice bych raději.mame 6 stoperu na 3 pozice někdo půjde pryč
 
Top