Letní příprava 2022

scr

Příspěvků
1,696
Dneska jsme hráli paradne, k ničemu jsme je nepustili. Tak doufám, ze bude letos povedena sezóna bez zraneni a hraci si udrží formu. Pele a Nico uzasny. Trosku mě mrzi ze to moc nejde tammymu a nebo dostal za úkol dávat balony do stran..ale verim ze to půjde


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,776
Včera se mi líbil přístup novejch hráčů, při prvním gólu všichni sledovali, jak Lorenzo jde s balonem do vápna, jen Dybala letěl do vápna za nim, v druhý půli, když Šachťar šel do protiútoku, se Cristante plahočil od půlky ke svýmu vápnu, kdežto Gini sprintoval zpátky
 
Příspěvků
2,100
Jako že by se někdo podíval na záznam :mrgreen: viděl jsem 25 minut a můžu jen říct zklamání, jako čekal jsem když už nastoupí mladí že budou chtít hrát fotbal, ale velký rozdíl tam teda nebyl :x proti tomu co hrajeme v lize.Je to prostě o trenérovi a jeho herním stylu a ten je nudný
 
Příspěvků
3,399
Hlavne si rikam, ze jim chybi uplny zaklady. Nevi o sobe, nenehraji si na dva metry presne, zadnej napad. To ty Japonci hrali mnohem lip. Libil se mi Tahirovic. A samozrejme tahoun Smallinfg, spatnej nebyl ani Matic.
 
Příspěvků
3,399
Hráli jsme s dalším japonským týmem a po poločase prohrávali o dvě branky. Nakonec díky Zaniolovi se Šomurodovem remíza 3:3.
 
Příspěvků
2,100
ROMA (3-4-2-1): Svilar; Mancini, Kumbulla, Vina; Karsdorp, Bove, Matic, El Shaarawy; Zaniolo, Pellegrini; Abraham.
přátelak v Portugalsku proti Cádiz
 
Příspěvků
2,100
Pustil jsem to zrovna jak dostal červenou Vína 🤣 do konce poločasu jsem to dal (Abraham by měl okamžitě ukončit angažmá nebo se prodat) a pak v 87 minutě že se podívám na závěr jak naším borcum potečou nervy 😁😁😁no a zrovna Bryan měl krásný zkrat no je to banda labilních curaku, oni si snad ten měsíc jen užívali ani já nemám nervy sledovat lenochody a kazit si svátky, kdo ví jestli vůbec vystřelí li na bránu 🤪
 
Příspěvků
3,399
Francesco Totti AS napsal:
Díval se někdo?

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Bylo to na oficialnim Youtube AS. Hroznej zapas, prohrali jsme 0:3 a zas se na to nedalo divat. Obrana hrozna, Svilar klasicky vypnul pri jednom golu, o ofenzive jsem nevedel. Je fakt, ze kvuli Vinovi a jeho vylouceni jsme hrali vic jak 50 minut v oslabeni. Ale stejne, hruza. Za me bylo pozitivni, ze jsme nastoupili v rozestaveni 4-2-3-1. S Bovem a Maticem na pivotu, na kridlech s El Shaarawym a Zaniolem.
 
Příspěvků
3,399
Francesco Totti AS napsal:
0:3 s předposledním týmem laligy je už silný kafe. Jsem zvědavý na posily.

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Nemyslim, ze by krome Solbakkena nekdo prisel. Uzdravi se Wijnaldum, pryc pujdou Somurodov s Bovem. Karsdorp podle me zustane, protoze natrvalo ho nikdo nebude chtit.
 
Příspěvků
1,237
Zabaliť ho pekne a poslať domov do Portugalska ako darček
na Vianoce pre reprezentáciu :pray:

Veľmi o tom ale pochybujem. Rimania (nechápem prečo) žeru tie jeho divadelné predstavenia a to jemu vyhovuje. Pochybujem žeby chcel toto dobre platené miesto kde mu odpustia vsetko dokonca mu chcú predĺžiť zmluvu za ten otrasný futbal stačiaci na 7 miesto, vymeniť za repre kde bude oveľa väčší tlak na výsledky plus tie starosti teraz čo s Ronaldom a podobné veci riešiť.

HugoBoss27 napsal:
Mluví se u Mourinha o povolání do repre
 
Top