Letní příprava 2020

Příspěvků
23,707
Mně se to tam líbí, navíc pokud jsem viděl dobře, je tam jen ta hlava, ne?

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
6,243
Jo, ale buď jak buď. Já prostě konzervativně miluju klasickej znak :roma: , ať už s ASR nebo ROMA 1927, to mi je osobně celkem fuk (jak se kolem toho teď v Římě perou) a tady ta vlčí hlava se mi prostě nelíbí. Nicméně chápu, že na jedné sadě to holt být musí, no. :Ok:
 
Příspěvků
3,260
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Jo, ale buď jak buď. Já prostě konzervativně miluju klasickej znak :roma: , ať už s ASR nebo ROMA 1927, to mi je osobně celkem fuk (jak se kolem toho teď v Římě perou) a tady ta vlčí hlava se mi prostě nelíbí. Nicméně chápu, že na jedné sadě to holt být musí, no. :Ok:

Zdravím :danko:

:D
 
Příspěvků
23,707
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Jo, ale buď jak buď. Já prostě konzervativně miluju klasickej znak :roma: , ať už s ASR nebo ROMA 1927, to mi je osobně celkem fuk (jak se kolem toho teď v Římě perou) a tady ta vlčí hlava se mi prostě nelíbí. Nicméně chápu, že na jedné sadě to holt být musí, no. :Ok:

podle mě nemusí, ale je to v Římě oblíbený
nedokážu ani spočítat, kolik lidí mi řeklo (nebo psalo na italský fórum), že v 80. letech, když byl novej, si ho malovali ve škole po sešitech a tak... je to taková jako nostalgická připomínka, navíc zlatý éry
 
Top