Letní příprava 2012

Příspěvků
9,059
Jaka je ta statistika v priprave ? 9-0-0 ?

Inak sa mi páčil potom Marquinho v 2.poločase , a aj Dodo bol super :D
 
Příspěvků
14,022
díval jsem se na polskou plochodrážní ligu, tak jsem viděl jenom druhej poločas, líbil se mi Pjanič, jinak takový na klid

Destro :lol:
 
Příspěvků
23,975
klida napsal:
díval jsem se na polskou plochodrážní ligu, tak jsem viděl jenom druhej poločas, líbil se mi Pjanič, jinak takový na klid

Destro :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

carlo: hrajem s kopytama... klid.
 
Příspěvků
3,754
Je fakt že včera hráli dobře všichni a soupeř byl spíš nesoupeř, ale pro mě byl nejlepší Bradley. Kolik toho oběhá a jakou má poziční hru, to je skvělý. A přehled s přihrávkama taky vysoký. Druhý kdo mě zaujal je Piris. Jak tady psal Danko, tuším. Připomínal mi Cicinha v nejlepší formě, jak lítal.

Zatím jsem optimista.
 
Příspěvků
2,633
Pique napsal:
Je fakt že včera hráli dobře všichni a soupeř byl spíš nesoupeř, ale pro mě byl nejlepší Bradley. Kolik toho oběhá a jakou má poziční hru, to je skvělý. A přehled s přihrávkama taky vysoký. Druhý kdo mě zaujal je Piris. Jak tady psal Danko, tuším. Připomínal mi Cicinha v nejlepší formě, jak lítal.

Zatím jsem optimista.
Mě taky Bradley zatím přesvědčuje, ostatní to ale vidí jinak :think:
 
Příspěvků
5,934
Zatial sme hrali proti samym zebrakom, ktori mu poskytli dostatok casu a kludu na lopte. Proti silnym tymom to asi ziadna hitparada nebude, vsetko mu trva na moj vkus prilis dlho.
Ako backup bude uzitocny, ale nic viac.
 
Příspěvků
9,059
Mne sa včera Bradley akurat ztej zalohy moc nepáčil , ale kopať nepochybne vie, som rád že tu je .... i ked by som radšej zatial mal Gaga .....uvidi sa co predvedie v sezone , ale verím mu ....
 
Top