KL: čtvrtfinále Bodo/Glimt - ROMA

Příspěvků
3,404
7.4.22
Čtvrtek
21h
Sport2
:danko:

No všichni víme o koho jde a jaké výsledky jsme měli ve skupině :cryy:

Takže ukopat ty polárníky :sala:
 
Příspěvků
5,142
Konečne to je v TV a zaroven v case, ktory mozem pozerat, tak sa tesim ze uvidim zase po dlhej dobe zapas.

:roma:
 
Příspěvků
2,234
Zítra by nás neměl ohrozit Solbakken který nám dál 3 góly za dva zápasy údajně má chřipku, zajímavé je že byl dokonce nabídnut Římu v létě za 2az3 mega že mu končí smlouva v zimě (asi to mají v Norsku nastavené jinak ty smlouvy) jako za ty prachy proč ne hrál dobře, otázka jestli by se v Římě chytl atd
 
Příspěvků
3,554
pasta napsal:
Zítra by nás neměl ohrozit Solbakken který nám dál 3 góly za dva zápasy údajně má chřipku, zajímavé je že byl dokonce nabídnut Římu v létě za 2az3 mega že mu končí smlouva v zimě (asi to mají v Norsku nastavené jinak ty smlouvy) jako za ty prachy proč ne hrál dobře, otázka jestli by se v Římě chytl atd

Mě se moc líbil v obou zápasech. Samozřejmě jako hráč, ne jako soupeř :lol: A byl jsem na něj zvědavej. Pokud by šel za nějakej malej peníz, proč ne. Z toho, co jsem viděl, by strčil do kapsy i Faraona s Pérezem. V Norsku teď začala liga, oni tam kvůli počasí mají ligu od dubna do listopadu tuším, tak proto ten kontrakt do prosince.
 
Příspěvků
3,554
Sushi napsal:
fakt bych chtěl postoupit
tak daje, kurňa

:hahaha:

Přesně. Co na tom, že je to Konferenční liga. Hlavně je to trofej a ta nám chybí hrozně dloho. A pak je tu ten nezanedbatelný fakt, že vítěz jde přímo do EL. Tak snad nám chlapci udělají dneska radost...

Plnou palbu v sestavě a dobrej náskok do odvety prosím.

Daje!
 
Příspěvků
2,234
Hra sice nic moc ale vedeme 💪 obraná dobře pracuje, asi nemůžeme čekat že budem hrát ofenzivní fotbal zatím to beru čekal jsem to dáleko horší.Cajk
 
Příspěvků
2,802
Ty vole, to byl gol, borec absolutne neobsazenej a jeden z nasich se v klidku schovaval za Smallingem a jenom koukal, hadejte kdo to byl :skod:
 
Příspěvků
2,234
Za 2 poločas bohužel zcela zaslouženě hráli jsme hovno a ani nestřídá.Doma to budeme honit ale nevím nevím
 
Příspěvků
23,906
vzadu smůla, vepředu bezkrevný
jako bychom měli vyhrát z vůle boží
 
Příspěvků
6,336
Gól, poločas 0:1 a pak flákárna, ale jakože Flákárna s velkým F, hnus. Dvě tečované věci, vole a 2:1.

Donekonečna jsem to opakoval v I.B třídě i pak v okresním přeboru. Nestrkejte mi do těch střel z 25 metrů zpoza vápna ty zasrane haksny. Chytím to. A teď přesně toto. Tupá střela z této i větší vzdálenosti, Patricio jde doleva, mrd haksna, teč a do protipohybu.
A pak hlava vedle a zas.

Boha jeho.
 
Příspěvků
5,142
Ten Vinov faul bol tak zbytocny, ze potrestanie prislo velmi rychlo. Az z toho bol gol, po jeho teci... To nevymyslis.
 
Příspěvků
3,554
Bruntix napsal:
Ten Vinov faul bol tak zbytocny, ze potrestanie prislo velmi rychlo. Az z toho bol gol, po jeho teci... To nevymyslis.

Celkově těma střídáníma to Mou zabil. Vina na plac, fauluje minutu před koncem a pak tečuje hlavičku do vlastní brány. A kdo měl hlavičkujícího hráče hlídat a nevrátil se s ním? Zase střídající Šomurodov... Tyhle dva bych nejradši prodal, jenže on o ně nebude zájem, respektive se nám nevrátí investice...
 
Příspěvků
2,234
Chlapci mají nosanky hodně nahoře!!!Po zápase se vymlouvat na umelku, sorry jako ale co to Kurva je??? Noří se snad vymlouvaji že mají několika násobný rozpočet než Řím???? 3x jsme je v sezoně neporazili doufám že ve Čtvrtek se to podaří ale no nevím to by museli k zápasu jinak přistoupit 😉Jen těch 100 mega co se utratili v létě na posílení kádru by těm Norům vydržel na 20 let tak tady žádné výmluvy nemůžou placat, ti hráči je v 2 půli přejeli svou tohou bojovat, fyzickou připravenosti, odhodláním to je co Římu chybí a je vidět jen za 10 zápasu 2x bohužel (Lazio, Bergamo). Myslím si a psal jsem to že trio Pele, Oliveira, Bryan nemůze hrát spolu a když už Teda hrajou (teď těch gólů jsme moc nedostali a nehráli nejhůř do obrany,ale do útoku jsme hodně špatní a šanci moc v zápasech nemáme) tak by je mohl v zápase aspoň vystřídat, protože 90 minut opravdu nevydrží a to šlo vidět i včera a on je prostě nechá na hřišti až do konce a to si myslím že je chyba Mourka!!!Bryan se dobře schoval pri té gólové hlavičce jestli ho měl hlídat on netuším ale hráč hlavičkovat úplně sam a to byla velká chyba,no chyba už byla jak tam šel Vina úplně zbytečně!!!v Neděli posetri hráče nic než výhra nemůže být no a pak to začne a jsem zvědav jak ten těžký los zvládnem 😉
 
Příspěvků
2,234
Můj názor je že Eldor stal na hovno pozičně měl stát jinak,ale toho hráče v náběhu neměl mít on, ale hráč který neměl nikoho a to jen pan Bryan Cristante 😁
 
Příspěvků
1,309
Jednogolova strata neni nič hrozne pred zapasom v RIme. Odveta sa musi zvladnut to by bola katastrofa zahodit po dlhej dobe šancu na pohar kvoli klubu ako Bodo
 
Top