Karsdorp

Příspěvků
2,896
Rick Karsdorp v zápase proti Sassuolo obrovskou chybou připravil svůj Řím o vítězství, což v pozápasovém vyjádření zkritizoval i kouč José Mourinho. Nizozemský hráč byl poté i vyřazen z kádru, nicméně nyní jej čeká rozhovor s trenérem a po něm by se měl do A-týmu vrátit.
 
Příspěvků
1,228

Já ho pořád tak nějak obhajoval, protože on není jediný, kdo udělal chybu, ze který jsme přišli třeba o body. Jestli je to nějaká neřízená střela v chování, jak někdo uvádí, to netuším. Každopádně za tím muselo být něco víc, protože kvůli tomuhle se z kádru prostě nevyřazuje. Pak nastoupí v přípravných zápasech. Ve Feyenoordu skvělej. V Mourinohvě nesystému šel hodně dolu. Nicméně Celik není žádná výhra a Ricka bych si ponechal. Do té doby, než by byla nějaká adekvátní náhrada, u který bychom museli doufat, že herně nedopadne jako třeba Karsdorp. V tomhle se nám celkem nedaří a poslední beci, kteří za něco stáli byli Maicon a Kolarov. Spinu na tu chvíli do zranění nepočítám. A beztak to byla krátkodobá dvojice beků. Ještě rádi vzpomeneme na Tonetta s Cassettim.
 
Příspěvků
23,246
Já z něj už delší dobu rostu. Klidně se může fifpro vzít s karsdorpem za ruce a můžou jít krok sun krok do prdele:ok:
 
Příspěvků
1,810
18:15Karsdorp opustil trénink AS Řím
Rick Karsdorp měl znovu hádku s Josém Mourinhem a opustil trénink AS Řím, tentokráte zřejmě již naposledy. Obránce byl na podzim terčem veřejné kritiky ze strany portugalského kouče a následně přestal chodit na tréninky. Nyní mu mělo být sděleno, aby se maximálně koncentroval na odchod z hlavního města, velký zájem o něho má Fulham. (football-italia.net)
 
Top