Juan Jesus

Příspěvků
23,707
to jsem fakt zvědav a ne moc optimista (a to bývá dobrým znamením)
 
Příspěvků
5,934
Ja si hovorím, že keď prichádzal z Interu Burdi, div že sme sa nehádzali o zem a aký to bol nakoniec frajer? :Ok:
 
Příspěvků
757
ja som tiez opatrny optimista pokial ide o lavu stranu stredu obrany (nie lavy kraj), jeho styl hry sa mi celkom pozdava a tusim si ho prial Spalletti osobne...
 
Příspěvků
9,058
Juan Jesus na twitteri: *voľne preložení

"Kto chce kritizovať bez urážok, má na to právo. Som prvý, kto pripustí, že robím chyby a trápim sa kvôli tomu. Mojou jedinou myšlienkou je vrátiť sa späť do mojej najlepšej formy, definitívne vyriešiť môj problém s členkom a znovu získať dôveru tímu a trénera. Každý deň bojujem pre Rím. Pretože si veľmi vážim tento dres, ktorý som tak silno chcel a preto aby som dal môj prínos tímu, aby partia zostala stále pokope. Pretože my zostaneme spolu aj v momentoch, ktoré si vyžadujú reakciu."
 
Příspěvků
2,338
Sushi napsal:
já to na stadionu nepostřehl, co to ten mentos udělal, dal někomu loket?

Vracel se spolu s kýmsi a bez balonu mu sáhl do obličeje, ale jako přehnaný divadlo, podle mě nic strašnýho. Strašnej byl jeho výkon.
 
Příspěvků
4,153
Zas tak strasnej u nas urcite nebyl a jeho podpis v Napoli, coz je ted bohuzel lepsi tym nez my, tomu odpovida. Spis tak trochu obetni beranek kvuli vyssimu platu. Opravdu zvlastni klubova politika poslednich let - hraci co nejsou na zaklad a nedari se je prodat kvuli vyssi smlouve se proste odstavi na vedlejsi kolej a misto nich se stejne shani nekdo jinej, takze se nakonec plati jo hrace navic.

Parkrat udelal chybu, ale kdo ne, viz treba Ibanez.
 
Příspěvků
6,243
90210 napsal:
Zas tak strasnej u nas urcite nebyl a jeho podpis v Napoli, coz je ted bohuzel lepsi tym nez my, tomu odpovida. Spis tak trochu obetni beranek kvuli vyssimu platu. Opravdu zvlastni klubova politika poslednich let - hraci co nejsou na zaklad a nedari se je prodat kvuli vyssi smlouve se proste odstavi na vedlejsi kolej a misto nich se stejne shani nekdo jinej, takze se nakonec plati jo hrace navic.

Parkrat udelal chybu, ale kdo ne, viz treba Ibanez.
Strašnej možná ne, ale rozhodně podprůměrnej. Nevím, co chce v Napoli dělat. Rychlej je na stopera skvěle, ale s balonem neumí nic, rozehrávka děs a plaší jak zmíněný Ibanez, a to má tři prdele zkušeností.
Za mě konečně pryč, pac a pusu.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
23,707
Prumernej fotbalista, měl pár dobrejch a par špatnejch zápasů... Na jednu stranu smaznul messiho, na druhou pak s liverpoolem myslím dost horel... Paradoxně me oslovil spíš nefotbalove, na sockach a v rozhovorech, kde se vyjadřuje chytře, na fotbalistu až překvapivě

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
5,141
Priemerny hrac s castymi chybami, ktoremu velmi nahravala nizka inklinacia k zraneniam. Odohral toho celkom dost, vzhladom na mnohe absencie v obrane. Dieru do sveta nespravil, ale svoje si odohral.
 
Top