INTER MERDA

Příspěvků
2,262
me uz je z te cernomodre zumpy na bliti :evil: ja fakt nechapu jak dlouho jim to bude prochazet...normalni zkurvenci...a doufam ze Mournihovi nekdy ta zvykacka zaskoci...zmrdi!!! INTER MERDAAAA
SEMPRE FORZA ROMA!!!!
 
Příspěvků
24,005
to u? neni mo?ný

tenhle klub je jedno velký HOVNO, sám na fórum nemám rád moc sprostejch slov, ale tahle banda je jedna velká grupa ZMRDŮ, hajzlů, vychcanců, ubrečenejch zlodějů, těch "čestnejch"...

interistou se prostě musí člověk narodit, jinak to nechápu.

mourinho po zápase řekl, ?e penalta byla a ?e byl faul na cambiassa (!!!!!!!).
moratti řekl, ?e penalta byla, a ?e nechápe, jak mů?e někdo tak rázně tvrdit opak (!!!!!!).
rizzoli danimu řekl, ?e pískal faul an mottu (!!!!!!!!!).
ted jsem zabrousil na fórum těch hovad a dočetl jsem se, ?e my brečíme, zatímco ?ÁDNEJ INTERISTA NEŘEKLA ANI SLOVO O FAULU NA CAMBIASSA.
poslední čtyří zápasy na san siru s těma hovadama proti nám rozhodčí udělal následující chyby (něco zapomínám): penalta na adriana, penalta ma balotelliho, první gól v poháru (a ted si nevybavuju, jak padl druhej), vyloučení mexese, nevyloučení burdissa za likvidační faul na rodriho před vyloučením (nesmyslným) filipa (btw burdisso u? měl ?lutou). ------- a oni je?tě mluvěj! oni je?tě dr?kujou!
inter krade letos, stra?ně ale stra?ně kradl loni. a oni je?tě mluvěj! ukradli nám titul, ukradli nám postup v poháru, ukradli nám včera tři body. ve v?ech třech případech jsme mohli je?tě vyhrát a mů?eme si sami za to, ?e to tak nebylo (viz včerej?í ?ance nebo loňský zápasy v cagliari, turíně, s livornem atd.), ale co má sakra tým dělat, aby vyhrál nebo vyhrál titul? vyhrát v?echny zápasy? nezahodit ?ádnou ?anci? dát na san siru víc ne? tři góly? je normální nebýt úspě?ní na 100%, sakra, je normální v devadesátý minutě zahodit ?anci, je normální remízovat v cagliari. NENÍ NORMÁLNÍ, KDY? HRAJE? ?PATNĚ A ONI TĚ K TĚM BODŮM TY ?LUTÝ ZASRANCI DOKOPOU!

a oni se smějou, hráči, trenér a prezident vyzdvihujou CHARAKTR týmu, který včera ukázal, fanou?ci se geběj a říkaj, jak brečíme......

JE TO NORMÁLNÍ? JE TOHLE NORMÁLNÍ? CO TO MÁ JE?TĚ SPOLEČNÝHO S FOTBALEM??????

kdybych včera před zápasem nepsal na it. fórum "kdy? prohrát, tak hlavně ať to zas není kvůl rozhodčímu"... a ono tohle.

DOPRDELE!!!

ZKURVENEJ DEN, ASI I TEJDEN A KDOVÍ JAK DLOUHO POTOM. DĚKUJU.
 
Příspěvků
2,262
Sushi: nerozciluj se...
jak rika moje babicka...NA KAZDOU SVINI SE VARI VODA nebo BOZI MLYNY MELOU POMALU ALE JISTE!!!
i na ne dojde!
 
Příspěvků
24,005
inter a Řím - otázka stylu

Code:
http://www.youtube.com/watch?v=M35U9fnTdRY

hanba vám ?mejdi černomodrý

klíďa: CODE!!! :lol:
 
Příspěvků
1,891

:wink: :wink:
 

Max

Příspěvků
768
se saltelli muore balotelli!!!!!!!!!!!!!!!
se saltelli muore balotelli!!!!!!!!!!!!!!!
se saltelli muore balotelli!!!!!!!!!!!!!!!
se saltelli muore balotelli!!!!!!!!!!!!!!!
se saltelli muore balotelli!!!!!!!!!!!!!!!
se saltelli muore balotelli!!!!!!!!!!!!!!!
se saltelli muore balotelli!!!!!!!!!!!!!!!
se saltelli muore balotelli!!!!!!!!!!!!!!!
 
Příspěvků
2,262
ono by se to mozna spis hodilo do sekce vtipy ale zas tak vtipny to neni jen ta veta ma tvar vtipu, ale ted mi vlastne doslo proc to interu nejde v evropskych poharech...no protoze tam jim rozhodci nepomahaj
 
Příspěvků
2,262
tak sem si Sushi precetl ten tvuj clanek z FP, je to zajmavy ale co me strasne rozesmalo jsou ty komentare toho dextera bo co to je...ja dokazu pochopit ze nekdo muze fandit takovymu hnusu jako je inter...koneckoncu si to oni muzou rikat i o nas...ale to sou proste lidi(myslim ti tady v čr) kteri moc dobre vi ze ten tym nehraje ciste, akorat si to nechcou priznat...strasne se mi libi jak ten Inter brani zuby nehty...ja nevim jak vy ostatni tady na foru, ale kdyby sme prohravali napriklad z Interem 1:3 a diky penalte ktera by se piskla pro nas by sme se dostali do zapasu a nakonec ho zremizovali, tak bych proste uznal ze ta penalta byt nemela ale mel bych radost z bodu...ja sem zkousnul to ze sme proste ztratili vyhru, ale nedokazu pochopit to ze ani jeden ten Intermerdak nedokaze uznat to ze ta penalta byt nemela...
 
Příspěvků
24,005
asi před rokem jsem se jim taky smál, dneska u? mi to tak vtipný nepřijde :?

hajzlové

ste merde! :evil:
 
Top