I. SRAZ: Supercoppa 2008, Roma-Inter

Příspěvků
23,707
Povídání v topiku "Odkud jsme" a smrt Franca Sensiho mě přivedly k nápadu (či spí? k realizaci) udělat sraz. Tady bych se chtěl zeptat, kdo by chtěl přijet podívat se na fotbal a dát si grappu na počest Prezidenta.

24.8.2008
restaurace Giallorossa
(giallorossa.cz), Náměstí republiky, Praha
v odpoledních hodinách (nevím, v kolik se přesně hraje)

Kdo přijde, přijde - jen to dejte vědět včas, kvůli rezervaci (snad tam teď je?tě je volno, pravděpodobně jo).

1)Sushi
2)SUSIsr
3)Gon138

My tři jdeme určitě, jako v závěru loňské sezóny poměrně pravidelně.

RIPOSA IN PACE PRESIDENTE
 
Příspěvků
23,707
Včera jsem byl v Giallorosse. Dobrá zpráva je, ?e tam v neděli bude sympatičtěj?í z barmanek a máme rezervačku, zatím pro 4 lidi (dá se eventuálně roz?ířit).

GRANDE PRESIDENTE
 
Příspěvků
170
Sushi napsal:
Včera jsem byl v Giallorosse. Dobrá zpráva je, ?e tam v neděli bude sympatičtěj?í z barmanek a máme rezervačku, zatím pro 4 lidi (dá se eventuálně roz?ířit).

GRANDE PRESIDENTE

chudinka peta
 
Příspěvků
3,754
asi bych přijel,ale dostal jsem nominaci na zapas,takze to nevyjde :cry: Budete to muset zapít sami :D
 
Příspěvků
380
Pique napsal:
asi bych přijel,ale dostal jsem nominaci na zapas,takze to nevyjde :cry: Budete to muset zapít sami :D

Moc dobrej nápad, ja bych mo?ná dorazil ale neni to pro me zrovna kratka cesta a navic jak vecer
 
Příspěvků
2,600
Bohu?el budu muset hlídat brá?ku :twisted: :twisted: dělám si srandu určitě bych rád jel jen?e PRAHA :p metro bych zvládl zbytek ne :) spát někde na lavičce se mi také dvakrát nechce a spoj není nic moc :lol: mo?ná ?e by ste kluci vzali web kameru,sluchátka a nainstalovali SKYPE mo?ná by sme mohli pokecat :lol: :lol:
 
Příspěvků
23,707
Njn, neděle a Praha tomu asi nepomů?ou.

Nicméně hraje se od 20:45, jak jsem teď zjistil.

EDIT:

Na it. fóru jsem se teď dočetl, ?e se vůbec neví, kdo bude zápas dávat (a logicky nevím, jestli ten program v Giallorosse je - SUSIsr a Gone, nevíte co v?echno tam mají?). Ka?dý koho se to týká ať řekne co ví.. :?

Jo a .. Rozhodnul se někdo, ?e se připojí?
 
Příspěvků
23,707
opět it.fórum - mělo by to dávat RaiUno

to je dobrý.

viz.

Code:
http://liveonsat.com/daily.php?start_dd=24&start_mm=08&start_yyyy=2008&end_dd=24&end_mm=08&end_yyyy=2008

I na romanews.eu jsem četl, ?e to bude vysílat Rai.

Tak?e 1)já 2)SUSIse 3)Gon138 4)Klida
 
Příspěvků
23,707
Máme po prvním minisrazu.

Zápas dopadl smolně, ale takovej u? je fotbal...

Nicméně, kdyby se podařilo při příle?itosti nějakýho zápasu zorganizovat něco vět?ího, ve více lidech, bylo by to supr.

Ale to u? je spí? na vás :)
 
Příspěvků
1,773
Sushi napsal:
Máme po prvním minisrazu.

Zápas dopadl smolně, ale takovej u? je fotbal...

Nicméně, kdyby se podařilo při příle?itosti nějakýho zápasu zorganizovat něco vět?ího, ve více lidech, bylo by to supr.

Ale to u? je spí? na vás :)
 
Příspěvků
14,022
Sushi napsal:
Klíďa je převlečená encyklopedie.. 8)
tak sna?im se, viď

konečně někdo kdo ocení, ?e vim, ?e Hasan Salihamid?ič - takovej ?ikovnej kluk, ?koda ?e ?el do Juve, moh bejt náhradník na v?echny posty u lajny v AS - se narodil 1.1. 1977 nebo ?e Tomá? Sivok - jeden z nejpřemý?livěj?ích kluků ve fotbale - slaví narozky 15.9. (*1983)

doufám, ?e seděj ty roky
 
Top