Hokej

Příspěvků
2,180
Jen tak bych chtěl tady dát něco o nás 😃💪 zítra směr Praha a pak Kladno 😁 nejde třeba někdo náhodou
 

scr

Příspěvků
1,735
Jen tak bych chtěl tady dát něco o nás zítra směr Praha a pak Kladno nejde třeba někdo náhodou

Tak snad nezranej Džegra.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
1,430
Jelikož jsem rodák z Litoměřic, tak u mě to bylo jasný, i když oni by nikdy elh hrát nemohli. Ale beztak, tenhle systém je celkem o hovně. Vyhraješ druhou nejvyšší ligu a místo jasnýho postupu, tě čeká ještě další meta v podobě trapný baráže. Prostě jsi vítěz a postupuješ nebo jsi nejslabší a máš padáka, prostě jdeš o soutěž dolu. Tohle je šaškárna.
 

scr

Příspěvků
1,735
Jelikož jsem rodák z Litoměřic, tak u mě to bylo jasný, i když oni by nikdy elh hrát nemohli. Ale beztak, tenhle systém je celkem o hovně. Vyhraješ druhou nejvyšší ligu a místo jasnýho postupu, tě čeká ještě další meta v podobě trapný baráže. Prostě jsi vítěz a postupuješ nebo jsi nejslabší a máš padáka, prostě jdeš o soutěž dolu. Tohle je šaškárna.

Tak snad i farma z Litomeric fandi Litvinovu ne


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

scr

Příspěvků
1,735

Mistri pro sezonu 23/24 KHLA ligy


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,180
1000011569.jpg
 

Přílohy

  • Screenshot_2024-04-21-22-05-38-523_com.mi.globalbrowser.jpg
    Screenshot_2024-04-21-22-05-38-523_com.mi.globalbrowser.jpg
    1 MB · Zobrazeno: 5
Příspěvků
2,180
Invaze v Brně z Valašska,prohra je, ale Kurva fandí se celý zápas,jebat baráž,Kladno a všechny v EL co tohle podepsali
 
Příspěvků
23,801
to jste jako letos vytáhli transparent ze zlatý éry? nebo jak tomu máme rozumět?
 

scr

Příspěvků
1,735
Já baráži rozumim. Pokud Vsetín neporazi ani nejhorsi tym extraligy, nemá v extralize co delat a vzhledem k tomu ze ani stadak nemá na extraligu, tak je to jen divadlo za prachy


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
3,330
Já baráži rozumim. Pokud Vsetín neporazi ani nejhorsi tym extraligy, nemá v extralize co delat a vzhledem k tomu ze ani stadak nemá na extraligu, tak je to jen divadlo za prachy


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tohle dava smysl ,kdyz jsou oba tymy se silama stejne….ne ze jedes 3 serie playoff na 7 zapasu a pak na tebe ceka extraligovy tym nazhaveny na soutezny zapas po 50ti dnech
 
Příspěvků
2,180
SCR podívej se na to ještě jinak tým co vyhrál Chance ligu a šel by přímo do Extraligy by navýšil rozpočet (reklama,diváci prodej zboží, prodej vstupenek, hlavní sponzor Robe by dal další milióny k tomu další menší sponzoři, město) prostě ty prachy by byly větší a tim i lepší hráči než jsou teď a kdyby se další rok spadlo tak by se spadlo 🤷 je to problém to tak hrát???Teď je to tak že si Extraligové kluby odsouhlasili baráž, ale jakou!!! Poslední tým odpočívá, vítěz rube play off je domlaceni jak hovado a nastoupí proti odpočinuté mu týmu a to je hnus,defakto je ta soutěž uzavřena.Jaky rozpočet by mělo Kladno kdyby přímo spadlo, myslíš že by udrželi hráče co mají teď to těžko😃 Vsetín nebo kdokoliv jiný který by postoupil by navýšil rozpočet o několik milionů a bylo by to oživení pro český hokej.A co se týče stadiónu tak ty mantinely co teď nemají se budou dělat teď v létě bohužel se to o rok posunulo a pak chybí 400 míst na sezení a ty se taky udělají takže stadión na EL by byl a to se nemusíme tady bavit že některé kluby v EL mají výjimky nebo měli (Boleslav, Litvínov a myslím Olomouc 😂😂😂v tom je největší bordel celého hokeje,🤔 Baráž je na piču a dělaná pro EL kluby, ale já si to jdu užít do Brna dneska tak jako jsem si užil na Kladně výjezd.Uz to že dokážeme vyprodat halu v Brně ukazuje že Vsetín je a byl hokejové město 💪😎
 
Příspěvků
1,430
Já baráži rozumim. Pokud Vsetín neporazi ani nejhorsi tym extraligy, nemá v extralize co delat a vzhledem k tomu ze ani stadak nemá na extraligu, tak je to jen divadlo za prachy


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jenomže pořád porovnáváš baráž elh týmu a chl týmu. Tzn že Vsetín si udělal výhledově tým na to, aby tu chance ligu mohl vyhrát. Nebudou se do toho pumpovat takový prachy, aby se s jistotou hrála po konci sezóny elh ze strany Vsetína. Jednak nemáš sponzory a jednak tu jistotu nemáš. Kdežto kdyby Vsetín šel rovnou, tak bude mít soonzory a pro začátek stabilizují kádr, aby byl hodný elh a mají pevný podklad pro nějaký výhled. Takhle mají podklad jen pro tu chance ligu. V opačném případě by to bylo s Kladnem. Kdyby sestoupili tak Jarin určitě nebude plati elh hráče, ale přijdou hráči z farem apod.
 
Příspěvků
2,180
Jarda je v pohodě, ale Smolenak dostal bídu obrovskou a zaslouženou podle mě 😃
 
Top