Francesco Totti

Příspěvků
24,048


:mrgreen:
 
Příspěvků
24,048
já se docela zasmál, má pěknej košíček :mrgreen:

ještě tam byly fotky s ilary, měl jsem asi hodit nějakou z nich :mrgreen:
 
Příspěvků
24,048
"Fotka s Messim? Byl jsem v restauraci na Ibize, viděl mě a přišel se se mnou vyfotit. Kdybych ho viděl první já, udělal bych to samé..."

:oops:
 
Příspěvků
14,022
Roma need new faces, warns Totti
“The squad is quite good, but it needs completing. We need important signings to reach the levels of Juventus, Milan and Inter.
“Who? I don’t want to name any names. You certainly need big players to win things, but we’ll have to wait and see.
“A transitional year? I’m not sure the fans have the desire to wait another year…”

mi mluví z duše
 
Příspěvků
6,427
Tottiho trápí koleno
Francesco Totti před sebou zřejmě má nucenou zdravotní přestávku, kapitán a útočník AS Řím má problémy s kolenem a nedokončil dnešní dopolední trénink.

EDIT:
Totti kvůli kolenu odjel z Rakouska
Italský útočník Francesco Totti opustil přípravný kemp AS Řím v Rakousku, aby se mohl podrobit vyšetření kolena. Kapitán týmu se v posledních dnech potýkal s velkou bolestí. Totti měl kontrolu dvakrát operovaného kloubu v plánu až po polovině měsíce, kvůli nejnovějším potížím ale vyšetření uspíšil a odcestoval do Říma. Aby stihl začátek nové sezony, musel by se pětatřicetiletý útočník dát do pořádku do 26. srpna, kdy římský tým zahájí ligu duelem s Catanií.
 
Top