Formazione online

Příspěvků
23,707
klida napsal:
Sushi napsal:
to už je taky dávno... já to moc nepoužívám a on ještě míň...
hlavně, žes mi tady včera vyskočil asi 23x :mrgreen:
:mrgreen: to já to mám zaplý, ale nekoukám na to... jak to skáče, to neovlivňuju já :lol: můžete richiemu zkusit napsat mejl nebo PM...
 
Příspěvků
23,707
Giovanni napsal:
ono to tady všeobecně nějak povadlo :?

nj, zmizel maty, zmizel richie, zmizel gon138, zmizel gialorossi, částečně zmizeli můj brácha a danko, na někoho jsem možná zapomněl

objevili se sketchy, jay jay a pár dalších, ale píšou málo

každej má asi svý důvody...
 
Příspěvků
23,707
Giovanni napsal:
já taky málo přispívám ale to spíš kvůli té většině :D...je to škoda no

nj, osobně si myslím, že kdybychom vyhrávali, psalo by se tady víc... takhle chybí asi trošku nálada

plus, nevytvořila se nám tu taková ta jakási "komunita", která by se tu bavila o všem, obracela by se sem, když by potřebovala s něčím pomoct atd... chodíme sem, aspoň většina, jen před, během a po zápasech a těžko to někomu vyčítat

nikoho nemůžem nutit sem chodit, na druhou stranu už to tu je dlouho a furt to funguje, snad se to co se návštěvnosti týče zase zlepší
 
Příspěvků
23,707
Giovanni napsal:
ty ale dyť loni sme hráli o titul...

loni moc nevím, já sám byl v Římě a moc jsem sem nechodil...

jedno je jistý: chtělo by to fungující web, kterej by lákal lidi a ti přes něj pak chodili sem... boužel ten já dělat neumím a nebudu a fórum samo o sobě tuhle funkci moc neplní

uvidíme co bude no...
 
Příspěvků
9,058
Sushi napsal:
Giovanni napsal:
já taky málo přispívám ale to spíš kvůli té většině :D...je to škoda no

nj, osobně si myslím, že kdybychom vyhrávali, psalo by se tady víc... takhle chybí asi trošku nálada

plus, nevytvořila se nám tu taková ta jakási "komunita", která by se tu bavila o všem, obracela by se sem, když by potřebovala s něčím pomoct atd... chodíme sem, aspoň většina, jen před, během a po zápasech a těžko to někomu vyčítat

nikoho nemůžem nutit sem chodit, na druhou stranu už to tu je dlouho a furt to funguje, snad se to co se návštěvnosti týče zase zlepší

hele , umna neni problém sem každy den písať čo mám na obed , kto ma práve nasral a komu som nakopal , tak ked chcete viete kde ma nájdete :p :D .
 
Příspěvků
23,707
Giovanni napsal:
jeden člověk je málo. A sme OT :wink:

you're right ( i když k tomuhle asi ani topik není :lol: ) ;)

zakončil bych to tím, že:
1) spamovat se nerovná normálnímu užívání fóra, na který by lidi měli chodit se zasmát, pobavit se, dozvědět se něco o AS samozřejmě, případně si přijít pro pomoc/poskytnout pomoc...
2) s tím webem to zkus v topiku k webu ;)

Forza Roma
 
Příspěvků
5,934
no jo no, ja som teda mal trosku specificke dovody, preco som sem moc nechodil, bo moj vztah k Rimu je stale rovnaky. asi nie som nejaky ultra, ktoreho nalada by sa odvijala od toho, jak sa cez vikend hralo, ako to bolo, ked som byval u rodicov a bol som slobodny. proste zena, vlastne byvanie a zivobitie celkovo mi zatocili s prioritami jak sa patri.

ale som rad, ze to tu stale funguje a ze ked sem pridem a nieco napisem, tak na to Sushi zareaguje a da sa pokecat... alebo na to zareaguje Carlo oftopikom (Carlo nic proti tebe, sak sme uz dlho zasa kamosi a mne to uz ani nejak nevadi. aspon to tu zije :wink: ). stale je tu Klida alias futbalova wikipedia a SUSIsr sa obcas stavi, aby napisan nieco ako "mortacci tua"

viete, vlastne je uplne super, ze aj tak mala komunita dokaze prezivat a preto sa urcite budem podielat na vsetkom, co predlzi akokolvek zivot fora, ktore skonci az sa Sushi jedneho dna rozhodne to tu zabalit, pretoze on je tunajsia dusa.

takze uvidime uvudime uvidime, kazdopadne neklesajme na duchu. aj keby tu zostali dvaja ludia, furt to bude o dvoch viac nez na fore nasich mestskych ehm... suputnikov :mrgreen:
 
Příspěvků
1,409
Ano, Sushi, dobrý záměr s tím webem. Přesně takto jsem to myslel i já, ale podívej se do té sekce. Poslední příspěvek je tam ode mne a nikdo na to nereaguje. Proto mne napadá další řešení, koupit novou doménu př. asroma-czech.com a napojit na to kvalitní freehosting od endory, protože jako jediný se chová jako placený. Dále by to chtělo ještě alespoň pár pisálků...S Giovannim bychom to třeba dali dohromady, ale je to pořád málo. Ty bys nechtěl psát, Sushi? Pokud si pamatuji, psal si kdysi pro eurofotbal ne? :mrgreen:

edit: fotbalportal.cz
 
Příspěvků
23,707
sketchy napsal:
Ano, Sushi, dobrý záměr s tím webem. Přesně takto jsem to myslel i já, ale podívej se do té sekce. Poslední příspěvek je tam ode mne a nikdo na to nereaguje. Proto mne napadá další řešení, koupit novou doménu př. asroma-czech.com a napojit na to kvalitní freehosting od endory, protože jako jediný se chová jako placený. Dále by to chtělo ještě alespoň pár pisálků...S Giovannim bychom to třeba dali dohromady, ale je to pořád málo. Ty bys nechtěl psát, Sushi? Pokud si pamatuji, psal si kdysi pro eurofotbal ne? :mrgreen:

edit: fotbalportal.cz

http://asromaforum.eu/viewtopic.php?f=14&t=902&p=38303#p38303 :wink:
 
Top