Filmy, serialy, ...

Příspěvků
24,005
je rec 3 a nikdo mi to neřek??????

jdu na to

edit:
já si teď stáhnul insidious a sinister. viděl jsem insidious a asi to bude tim, že jsem na to čuměl přes den, ale podle mě je to kravina. neznáte někdo nějaký dobrý horory? tohle bylo takový jako pro děti no... že se asi párkrát leknou a supr, ale celý dementní. sinister je prej horší, respektive insidious lepší, tak nevim jestli na to koukat vůbec, asi někdy jo no...

pak jsem si stáhnul exit humanity, a to vypadá dobře. zombíci krásný a příběh snad má i hlavu a patu, i když to je prej pomalý a zdlouhavý. no uvidíme.

teď teda rec3.

a včera jsem viděl saw2, mám v plánu zkouknout to celý. a i když po lidský stonožce 1 a 2 už mě to jako fakt nemá šanci nějak znechutit, ten příběh byl v obou dílech docela zajímavej, tak jsem zvědavej na ty další.

těšim se btw na stonožku 3 :mrgreen:

dost teď čumim na filmy, django byl super mimochodem.

a koukal jsem na IMAX program, že bych si zašel do pořádnýho kina a víte, co dávaj? hobita. a dál? nic. jen školní představení nebo co, kde jim pouštěj madagaskar a jiný pizdoviny. porco dio.
 
Příspěvků
14,022
u Sinisteru jsem se bál, ale byl jsem v "kině" a navíc na horory nekoukám, takže nejsem měřítko

z poslední doby bych doporučil Newsroom
 
Příspěvků
9,059
IMHO budes s REC 3 odne sklamany , ja som sa aj celkom smial , ale ten lubostny pribeh je tam fakt pekne stvárnený , láska až za hrob , alebo až k zombiekom ? :cryy:
 
Příspěvků
24,005
tak jsem to ted dokoukal :lol: :lol: :lol: :lol:

nojo, konec jednoho mýtu... ale doják na konci, na slzičku
 
Příspěvků
1,311
Jsem rád, že někdo sdílí radost z Djanga, já na to půjdu určitě ještě jednou. Jinak teď sjíždím klasiky a kdo neviděl, tak určitě třeba Sedmá pečeť mě totálně dostala.
 
Příspěvků
24,005
jj, stáhnul jsem si to, pak jsem šel do kina a teď to sjíždím v každý volný chvilce, některý scény...
 
Příspěvků
14,022
"kino" protože to bylo na filmovým semináři fsv uk, kde je plátno a všechno, ale kino to nejní
 
Příspěvků
9,059
Tak som si konečne pozrel La vita é bella, dlho som to odkladal, ani neviem prečo, trochu som sa bál, že ma to bude nudiť, a ono to je super film, pozretý na "1 nádych", a jeden z tých filmov, ktorí mi "vyrazili dych", ale možno som len moc citlivý :D

-Jaké jsou vaše politické názory?
-Adolfe , Benito budte zticha . Co ste to říkal ?

:mrgreen: :mrgreen:
 
Příspěvků
24,005
Carlo napsal:
Tak som si konečne pozrel La vita é bella, dlho som to odkladal, ani neviem prečo, trochu som sa bál, že ma to bude nudiť, a ono to je super film, pozretý na "1 nádych", a jeden z tých filmov, ktorí mi "vyrazili dych", ale možno som len moc citlivý :D

-Jaké jsou vaše politické názory?
-Adolfe , Benito budte zticha . Co ste to říkal ?

:mrgreen: :mrgreen:

la vita è bella je super, budu si to muset sehnat italsky, vždycky jsem to viděl jen česky a kousky, co jsou na netu, italsky...

jinak já teď viděl zas pár filmů, takže

kdyby někoho zajímaly lehce dementní, ale většinu času docela zábavný italský komedie (asi jen carlo, hypoteticky), Immaturi a Immaturi: Il viaggio jsou docela legrace. i když moc dojemný pak, ale co naděláš... hrajou tam hezký ženský, to to vyvažuje. pak Al cuore si comanda, nic moc, ale zase občas docela vtipný, jen je tam míň těch hezkejch ženskejch.

pak dobrej italskej film je Il mio fratello è figlio unico, o klukovi co v poválečný itálii se potuluje od církve fašismu a komunismu, jo a hraje tam jedna francouzka, co je dost jako roštěnka.

pak jsem viděl Creep (česky Metro, rok 2004). hraje tam Lola z Lola běží o život a zase běhá jak o život... horror z prostředí londýnskýho metra, lehce dementní chování týhle hlavní hrdinky vyvažuje jinak hezky udělanej film, kdo má rád horory, ať mrkne...

taky jsem teď koukal na Kill Bill: Tho whole bloody affair, neboli 4 hodiny kill billa slepenýho k sobě a přidaný nějaký scény navíc myslím, ale to nevím, neznám detailně ani killbill 1 ani 2... dal jsem to najednou :mrgreen: docela zápřah :lol:

ještě za zmínku stojí Maradona by Kusturica, dokument o diegovi. ten velmi doporučuju, je to i na youtube, ale jsou k tomu potřeba titulky... ale stojí za to bych řekl, zvlášť pokud máte rádi diega

těším se na saw 3 :mrgreen: daje
 
Příspěvků
9,059
já poznám z talianskej kinematografie Fantozziho , a ešte niake dalsie filmy s Paolom Villagiom ako Bonsai či jak jsem vyhrál v loterii , Bonnie a Clyde po italsku , Krásna Zeme .... ale vo všetkých tých filmoch to hrá ako Fantozziho :D

Potom Vôňa ženy (nemylsím s Al Pacinom , aj ked som videl aj to) , ale ten taliansky originál s Gassmanom je fakt super

Zas ja tak taliansky neviem - dosť to zanedbávam , takže to čisto len taliansky určite nepozerám :p
 
Příspěvků
2,642
Já neviděl film, že už ani nevim jak dlouho. Poslední věc, co mě zaujala byl dokument o mém velice oblíbeném spisovateli. Ale člověk to musí číst, aby věděl vo co gou. Jedna z věcí co tam zazněla :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9hJNIHVjORE[/youtube]
 
Příspěvků
24,005
aha, já myslel že koukáš italsky... tak to asi nic, pochybuju že k tomu někdo dělal titulky, i když kdoví... :lol:

charles dobrej, ale fakt nevim moc oč tam jde...
 
Příspěvků
2,642
Jednou jsem takhle šel na závod
a zmeškal jsem první sázky.
Zaparkoval jsem, vběhl dovnitř a
najednou ucítil jak na mě jde sraní.
Naštěstí tam byl záchod, sundal jsem kalhoty
pěkně rychle a pak to přišlo
teplé, nádherné a smradlavé.
Když jsem vstal a utřel se, podívám se dolů a
tam leží moje peněženka přímo v tom hovnu.
Šáhnul jsem pro ni, vypadl ze záchoda, umyl se, odešel a
hlasatel říká, že jsou koně u brány.
Běžel jsem za roh, našel sázkové okýnko,
vytáhl prachy z peněženky a
zakřičel, 10 na vítězství 9. koně.
Pokladní vzal prachy a koukl na něj.
Rychle, povídám. Je v pořádku,
jen trošku mokrej a od hoven.
Pokladní se na mě podíval, stiskl tlačítko a
já dostal tiket.

Pak jsem vyšel ven, sledoval závod a
kůň číslo 9 nedoběhl.


Stručně přeloženo :Ok:
 
Příspěvků
24,005
haha :mrgreen: jooo jen tomu začátku a konci jsem nerozuměl, tak jsem nechápal proč si sere na peněženku :lol:
 
Top