Filmy, serialy, ...

Příspěvků
1,311
Co říkáte na novýho Temnýho rytíře? Sice to na dvojku nemá, ale i tak je to podle mě naprosto úžasnej film, záporáka se jim povedlo najít znovu parádního (i když na Jokera nemá nic, to je jasný), Bale zase výbornej, úžasně řemeslně udělaný, k tomu hudba.. Já jsem moc spokojenej. Jinak poslední dobou jsem si rozšířil portfolio seriálů a kromě Simpsnů a South Parku jsem se začal věnovat ještě How not to live your life a 2 broke girls a oba musím jednoznačně doporučit. Kdyby někdo z vás věděl o nějakém 20-minutovém, nepříliš známém seriálu, házejte tipy.
 
Příspěvků
9,059
Maritazzi napsal:
Co říkáte na novýho Temnýho rytíře? Sice to na dvojku nemá, ale i tak je to podle mě naprosto úžasnej film, záporáka se jim povedlo najít znovu parádního (i když na Jokera nemá nic, to je jasný), Bale zase výbornej, úžasně řemeslně udělaný, k tomu hudba.. Já jsem moc spokojenej. Jinak poslední dobou jsem si rozšířil portfolio seriálů a kromě Simpsnů a South Parku jsem se začal věnovat ještě How not to live your life a 2 broke girls a oba musím jednoznačně doporučit. Kdyby někdo z vás věděl o nějakém 20-minutovém, nepříliš známém seriálu, házejte tipy.


avatar the last airbender :D je to síce kreslené , ale celkom ma to bavilo :D .... som vlastne poslednú sériu nedokukal , som hrozný seriálový divák , no ....
 
Příspěvků
5,142
Maritazzi napsal:
Co říkáte na novýho Temnýho rytíře? Sice to na dvojku nemá, ale i tak je to podle mě naprosto úžasnej film, záporáka se jim povedlo najít znovu parádního (i když na Jokera nemá nic, to je jasný), Bale zase výbornej, úžasně řemeslně udělaný, k tomu hudba.. Já jsem moc spokojenej. Jinak poslední dobou jsem si rozšířil portfolio seriálů a kromě Simpsnů a South Parku jsem se začal věnovat ještě How not to live your life a 2 broke girls a oba musím jednoznačně doporučit. Kdyby někdo z vás věděl o nějakém 20-minutovém, nepříliš známém seriálu, házejte tipy.

Vrelo doporucujem :)

http://www.csfd.cz/film/213312-sefkuchar-nadivoko/
 
Příspěvků
14,022
z DKR jsem byl nadšenej

někdo tady vychvaloval Expendables 2, to se musím troškou pousmát

ohledně mě a seriálů:
Code:
http://www.csfd.cz/uzivatel/167388-klida/
 
Příspěvků
9,059
Pre mna moc seriály nie su , lebo aj filmvý divák som taký , že mám mesiac , kedy každý den pozrem 2-3 filmy , lenže potom absolutne nemám náladu a aj 4 mesiace si nepozriem žiadny film , a tak to je aj so seriálmi , takže ked ma to prejde , a nedokukal som to celé , už sa mi k tomu po čase ani nechce vracať .....
 
Příspěvků
5,142
Inac este, ludia, neviem ci poznate, ale [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SxwTaPK9me8[/youtube] tak solidne nakladaju, Al bundy a jeho sposob zivota a hlášky,tym sa neevyrovna ani Bruce Willis.
 
Příspěvků
24,005
americká blbost. blbá. ale já mám tyhle kraviny rád :mrgreen:

http://www.csfd.cz/film/272074-plivu-na-vas-hrob
 
Příspěvků
5,142
no co ten Skyfall? ja sa tesim, ale do kina nejdem :D pockam si na cierne verzie

Dajte nejake tie reakcie, ale nic odborne, skor polopate.
vraj to je celkom solidne teda.

pre klidu: polopate alebo aj "po lopate" [po lopaťe] = nie odborne, laicky.
 
Příspěvků
5,934
Je to super. :mrgreen:

Akurat uz to neni ten romanticky neohrozeny Bond. Prisposobil sa dobe (ostatne ako tomu bolo vzdy). Je chladny, zly a zakerny. Chvilkami az bezcharakterny zmrd. Bura myty o nedotknutelnosti britskej domoviny a ludi v pozadi MI6. Neboji sa uspinit si ruky, predstavit sa divakovi ako ludska troska. Velku davku sarmu nahradza hrubou silou. Eleganciu nahradila zarputilost. Svet prechadza snad najhorsim obdobim novodobej historie a charakter Jamesa Bonda v Skyfall tuto skutocnost opat skvele reflektuje.

Mendes potreboval sklbit reboot znacky a opisat zrodenie agenta 007 v jednom snimku a to sa mu podla mna podarilo fantasticky.

Jo a zaporak je vyborny. :mrgreen:

Mozem odporucit, aje ked ako pirat sa pri tom kinoripe kludne pojeb do riti. :wink:
 
Příspěvků
14,022
je to výborný, a v kině je hlavně první půlka vizuálně úchvatná, hodně se mluví, Bardem je skvělej, nejvíc když ho vidíš poprvé

byl jsem hned v pátek ráno na premiéře a hezkej filmovej zážitek
 
Příspěvků
9,059
Som si pozrel Pan Nikdo a bolo to hodne dobré , rovnako jak osudový dotek , miestami to bolo hodne podobné


Inak som práve dopozeral fontána pre Zuzanu , lebo som sa chcel trošku vzdelať aj v domácej kinematografii :mrgreen: a teda hodne dobrá blbosť podla mna , teda jasne , asi to odzrkadluje život v 80.rokoch , ale bolo to dosť nudné a celkovo obsah dosť oničom ....
 
Top