Euro 21

Příspěvků
2,100
To je hrozně smutný zrovna když měl takovou formu 😔 jestli urval Achilovku tak je úplně v hajzlu snad to bude jen sval
 
Příspěvků
6,242
To snad není pravda, pánové, píše se o té urvané achilovce všude... jediný náš soudný zástupce na Euru...

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk


 

scr

Příspěvků
1,696
Pomalu jsem brečel dává do toho vše..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
5,141
Och, to je veľká škoda. Získal si sympatie každého futbalového diváka.

Čo sa Talianska týka, som rád že postúpili, boli lepší, ale tých posledných 15min čo bolo filmovaciek a zdržiavania, to bolo nedôstojné.
 
Příspěvků
1,236
Zaslúžená vyhra 🇮🇹 Veľmi pekný turnaj v podaní Talianska :tlesk:
Skoda toho Pelleho.
Tým prasatam Anglickým som to strašne neprial :lol:
 
Příspěvků
5,141
Skvelé. Až som sa bál, že sa zosypú po prvom góle, ale v tíme je očividne silná mentalita. S pribúdajúcimi minútami sa zrovnali a neskôr už dominovali. Paráda!

Mancini ukázal skvelé trénerské schopnosti.
 
Příspěvků
4,153
Uff tak dobre to dopadlo, Anglie se svym stribrem ma 2.nejvetsi uspech v jejich jinak pomerne nevyrazne historii, ale jeji neuveritelna a nicim nepodlozena arogance myslim uz presahla unosnou mez. Ani ne tak hracu, i kdyz ta prazdna gesta se sundanim medaili si mohli odpustit a casem to oceni vic, protoze to pro radu z nich bude nejvetsi uspech kariery (Kane), ale predevsim nekterych fanousku. Skoda, ze je na penalty nevyradilo Dansko.

Pellegrini bude nasranej, na druhoy stranu - stale s nami neprodlouzil smlouvu a podle me to speje k jeho odchodu zadarmo pristi leto.

Nejvetsi pruser je samozrejme zraneni Spiny v zivotni forme na pul roku, ale vraci se Flore a Cristante snad taky nikam neodchazi, naopak bysme mohli podepsat treba toho Palmieriho.
 
Příspěvků
6,242
90210 napsal:
Uff tak dobre to dopadlo, Anglie se svym stribrem ma 2.nejvetsi uspech v jejich jinak pomerne nevyrazne historii, ale jeji neuveritelna a nicim nepodlozena arogance myslim uz presahla unosnou mez. Ani ne tak hracu, i kdyz ta prazdna gesta se sundanim medaili si mohli odpustit a casem to oceni vic, protoze to pro radu z nich bude nejvetsi uspech kariery (Kane), ale predevsim nekterych fanousku. Skoda, ze je na penalty nevyradilo Dansko.

Pellegrini bude nasranej, na druhoy stranu - stale s nami neprodlouzil smlouvu a podle me to speje k jeho odchodu zadarmo pristi leto.

Nejvetsi pruser je samozrejme zraneni Spiny v zivotni forme na pul roku, ale vraci se Flore a Cristante snad taky nikam neodchazi, naopak bysme mohli podepsat treba toho Palmieriho.
Spot on.
Jen teda doufám, že Pelleho podepíšem, kór pokud bude pro Mourinha důležitej.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

 
Top