EL: Villareal-Roma

Příspěvků
3,698
Chtělo by to druhej, nasadit Perottiho nebo Salaha, protože Villarreal začíná hodně kousat.
 
Příspěvků
2,827
EEEEEEEEEDDDDDDDDDDDIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNN DDDDDDDDDDDDŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKOOOOOOOOOOOOO
:daje: :daje: :daje:
 
Příspěvků
3,698
Takovej pocit sem už dlouho necejtil. Villarreal hodně idí favorizoval, ale dali jsme je jak nic. To je krása, že i v Evropě nám to začíná jít. Sebevědomí z nás čiší, tak hlavně nezkazit odvetu a v neděli pohlídat Belottiho s Ljajićem :D :D
 
Příspěvků
5,934
Páni, to bolo, čo?

Edin bomber. :oops:

Emerson poprvý raz v živote vystrelil pravačkou. Prekvapil všetkých, ktorí to videli, vrátane seba. Horšie kopnúť a lepšie trafiť to nešlo bez toho, aby boli porušené fyzikálne zákony. :lol:
Každopádne ale aj bez wonder gólu bol opäť výborný. Nutno dodať, že Peres za ním rozhodne nezaostal.

Stopéri dominantní, ako vždy keď nehrá záškodník Verminátor. Snáď Tonymu nebude nič vážne. Sansone s tým černoškom sa na nich lámali jak vzduchovky.

Daniel predviedol výkon, akého je mentálne schopný bohužiaľ málokedy. Dnes to okrem perfektnej predstopérčiny aj parádne odkapitánoval.
Na Kevinovi je vidieť, že strašne chce a pomaly sa zlepšuje. Verím, že z neho budúcu sezónu bude zasa stroj.

Radja idol.

Šaraví to tam pekne hodil Emersonovi pred gólom, inak ale nič moc. Viac nič než moc. Už dlho je mimo.

Salah ich strašne moc zničil pohybom.

Treba pochváliť aj JJ-a, ktorý v tomto systéme hrá absolútne na pohodu, čo dnes chvalabohu potvrdil.

Luciano sa na nich pripravil. V prvom polčase som si hovoril, že sú technicky lepší, než Rím, ale Spalletti si toho je našťastie vedomý. V druhom som v nich videl nás pod Enrííííkem. Situácie, do akých sa dostávali ich stopéri boli fakt jak keby som videl Burdiho s Kjaerom.
Ten Mussacchio sa mi ale páčil. Pri poslednom góle ho síce Edin vykúpal jak posledného žebráka, ale inak sa skôr vyznamenával ten tragéd vedľa neho (pri góle na 0:3 regulárne zabudol na to, že sa nehrá vybíjaná) a špičkoví krajní obrancovia. Takých šmatlákov nemá na bekoch ani Liverpool, ty vole.


Občas človeka ten fotbal normálne aj uspokojí, čo poviete? :mrgreen:
 
Příspěvků
2,471
Já před chvíli přišel z práce a nevěřil svým očím. :)
Všimli jste si, že ten gól Emersona byl naprosto proti všemu? Jako krásnej, ale celej ten kop a následná divná rotace balonu, to jsem snad ještě neviděl. :) :) :roma:
 
Příspěvků
24,048
já jsem tak uvolněnej, že ani nevím, co psát. ale byla by to takhle pořád nuda, ne? :mrgreen:
 
Příspěvků
6,427
Jsem viděl z první půle pár minut a říkal jsem si že hrajem dobře. Pak jsem šel ke kámošovi zapit narozky, příjdu domů, říkam si že jsme snad udrželi to 1:0... :shock: :shock: :shock: teď na to koukám...to co je? Džeko :lol: jaký bomber...paráda, sere mě že jsem to neviděl. Tohle měl být nejvyrovnanější zápas ze všech vylosovaných, a taková rychta!!! Super, mám radost
 
Příspěvků
3,698
Nejvíc se mi líbil Džeko, jak na konci bránil a byl v našem vápně. To byla pecka. Dříč :hahaha: :pipp:
 
Top