EL osmifinále Shakhtar - ROMA

Příspěvků
3,698
Daje!

Nevím, kdo od nás dá gól, to nám teď moc nejde.

Vidim to na: López - Mancini, Ibanez, Kumbulla - Karsdorp, Diawara, Villar, Spinazzola - Pérez, Pedro - Mayoral
 
Příspěvků
6,454
Neposerem, ale jsem po tom víkendu tak nasranej, že ani nevím, jestli mám chuť se dívat a trnout.
P. S. Stejně to zas pustím, protože, jak víme, fandit Římu je masochistickej úděl.

daje
 
Příspěvků
3,520
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Neposerem, ale jsem po tom víkendu tak nasranej, že ani nevím, jestli mám chuť se dívat a trnout.
P. S. Stejně to zas pustím, protože, jak víme, fandit Římu je masochistickej úděl.

daje

Je to tak
 
Příspěvků
24,048
Šachtar by mohl mít předem depky a mohli bychom i vyhrát, to by bylo, takovej trošku klídek v tyhle rozboureny době :)

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
5,934
Bolo by dobre, to kardinalne neposrat, pretoze napriek dost zlemu obdobiu netreba zabudat na to, ze Fonsekov Rim ma pomerne hustu periodicitu zmien krivky na sinusoide vykonnosti, takze udrzat sa v hre by mohlo byt naozaj prospesne. Portugalcan to uz dvakrat zdvihol zo zdanlivo neriesitelnej situacie.

Na druhu stranu je treba mysliet aj na vikend, kedze nas caka Neapol, pred ktorym je nutne zarotovat, nakolko na nas pojde po padaciku od Granady v minulom kole odpocinuty a my potrebujeme vyhrat, aby sme zostali v hre o CL.

Sachtar nastastie v prvom zapase vyzeral, ze ma nejake interne problemy, takze skombinovat postup s nejakou rozumnou konzervaciou sil by nemusel byt neriesitelny ciel.
 
Příspěvků
3,698
Daje Roma, jdeme na to!


http://liveonscore.tv/soccer-streams/uefa-europa-league/shakhtar-donetsk-vs-roma/?streamerName=Weak_Spell&origin=reddit.footybite.com

link
 
Příspěvků
2,355
Gól by hodně pomohl :pray: a nám taky ať můžeme aspon někdy v klidu sledovat zápas :skod:
 
Příspěvků
6,454
Francesco Totti AS napsal:
Nemám čas koukat. Jak to vypadá herně? Podle statistik to vypadá že jsou lepší

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Hrajem to ryze pragmaticky. Nikam se neženem, čekáme, co se bude dít. Dívat se na to nedá, ale neztratíme to.
 
Příspěvků
6,427
Díky. Něco podobného jsem čekal.
Ať vynda toho Ibaneze s tou žlutou, nebo bude ještě průser

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
2,355
V poklidu až mě to překvapilo :Ok: Lopez a diawara se mi nejvíce líbili ale nezklamal nikdo (Perese budu nenávidět vždy ) :skod: přál bych si v Neděli aby tým hrál něco podobného a to z hlubokého bloku na brejky ať klidně máme 35 procent držení míče ale hlavně ne to naše pomalé posouvání míče :aaaa:
 
Příspěvků
6,454
V lize nám pomalu ujíždí vlak. Neděle Neapol. Pokud nevyhrajem, vše bych investoval do té EL. Nemáme 13 let trofej a jde skrz to postoupit do CL.

dajeee

My, Arsenal, MU, Villarreal, Ajax, sešívky, Zagreb (haha Mourinho) a Grenada
to je hratelné do frasa
 
Top