Džeko

Příspěvků
6,227
Džeko se prý již dohodl s West Hamem
West Ham United by skutečně mohl posílit Edin Džeko. Zkušený kanonýr AS Řím se podle italských médií s Hammers dohodl na podmínkách dvouleté smlouvy, nyní zbývá dohoda mezi kluby, kde by mohl nastat problém, neboť Giallorossi za 33letého útočníka rok před koncem smlouvy požadují 20 milionů eur. (football-italia.net)

:hell: :think:
 
Příspěvků
2,171
Vyslo to možná nejlíp hrajeme proti Janovu a ten musíme i bez něj prorazit pak je repre pauza nebo se pletu ?
 
Příspěvků
3,321
pasta napsal:
Vyslo to možná nejlíp hrajeme proti Janovu a ten musíme i bez něj prorazit pak je repre pauza nebo se pletu ?

Tak samozřejmě ....lidí se nám uzdravují ...sehrávají ...vyhrávají a to znamená jediné ....liga národů :roll:
 
Příspěvků
23,787
Nj, život jde dál. Já bych ho podržel, ale ten útok snad bude slusnej a edin ma důvod jednak jít zkusit poslední velkou staci, jednak jít pro peníze. Odešel v podstatě kvůli nim, my snižujeme náklady, kde to jde, plus mou si vyhlidnul toho tammyho asi. Edinovi bych hlavně poděkoval a doufám, že se na něj nebude pískat

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
2,358
Sushi napsal:
Nj, život jde dál. Já bych ho podržel, ale ten útok snad bude slusnej a edin ma důvod jednak jít zkusit poslední velkou staci, jednak jít pro peníze. Odešel v podstatě kvůli nim, my snižujeme náklady, kde to jde, plus mou si vyhlidnul toho tammyho asi. Edinovi bych hlavně poděkoval a doufám, že se na něj nebude pískat

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

Pěkně napsaný. :Ok:
 
Příspěvků
4,153
Je to uz klubova legenda a jeden z mala, kterej se z toho prostredi u nas neposral. Posledni sezonu v lize sice nemel dobrou, ale zase jako vzdy zaril v Evrope. Skoda, doufal jsem, ze ten rok dokope, nebo aspon odejde mimo Italii, ale ne, my kurva zase musime posilit konkurenci. :grr:
 
Příspěvků
6,227
Vnímám ho jako legendu, která se zapsala do historie. Jak tu někdo psal, nejlepší 9 od Batistuty, což podepisuju.
Kdo by to byl tušil po jeho první sezóně, kdy netrefil ani stodolu a všichni jsme se mu smáli. Trochu jsem doufal že zkusí atakovat těch 138 gólů Pruzza, na druhou stranu už to byla dost bída a asi nejlepší čas se rozloučit. Každopádně jsem moc rád, že u nás tenhle chlapík střílel góly a přeju mu ať se mu v jeho posledním větším angažmá daří, byť je to u rivala. Zahraje si ještě LM a nejspíš i o titul. Přeju mu to, zaslouží si to.

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 

scr

Příspěvků
1,732
Můj oblibenej hrac. Byl jsem nadšenej, když přišel do AS a jízda LM 2017 byla


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top