Dnes ma narozeniny........

Příspěvků
9,058
Inak som si spomenul, jak som vtedy na tom zraze hovoril, že som si uplne istý že príde Pastore, a pasta potom že si teda kupi dres a dopíše len K, tak reku snád si ho nekupil v predstihu, aby potom nebolo namna zle :skod:
 
Příspěvků
2,117
Hosi diky :Ok: Nebudu radeji rikat jak to na Valassku vypadalo staci jen napsat,ze to byla nejostrejsi a nejlepsi akce kterou jsem kdy zazil 4 dny mongolska :smoke: kolem 80 lidi dostal jsem nove triko AS bylo odpaleno pyro pri rimske hymne :roma: byl jsem dojaty :tlesk:
 
Příspěvků
23,725
pasta napsal:
Hosi diky :Ok: Nebudu radeji rikat jak to na Valassku vypadalo staci jen napsat,ze to byla nejostrejsi a nejlepsi akce kterou jsem kdy zazil 4 dny mongolska :smoke: kolem 80 lidi dostal jsem nove triko AS bylo odpaleno pyro pri rimske hymne :roma: byl jsem dojaty :tlesk:
:lol: :Ok: :Ok: :Ok: :Ok:
 
Příspěvků
14,022
PsYchr napsal:
Tak Klíďo všecko nejlepší, hlavně neskončit na záchytce :eek:hen: :vlna: :party:

děkuju

já tydle problémy moc nemám, když už se poštěstí, tak třeba http://asromaforum.eu/viewtopic.php?f=18&t=653&start=75, ale taky už dlouho nic
 
Příspěvků
23,725
Tony napsal:
Vsetko naj klidis, aj nadalej nas zasobuj cerstvejsimi info ako sushi :wink:
to já už moc nedělám, máme tu one and only klida :mrgreen: včera jsem to zkusil a předběhnul mě v cílový rovnice, to člověka demotivuje :mrgreen:
 
Příspěvků
6,251
Hlavně vydržme. V poslední době, zdá se, je těch příspěvků přecejen míň, stárnem a asi toho všichni máme nějak moc. Přijdu si sem po týdnu až 10 dnech a za pár minut přečtu vše, co se tu za tu dobu nastřádalo. Dřív bych se z toho posral. Nějakej srázek by taky nebyl marnej, ale i to bude stále horší zorganizovat :)
 
Top