Čtvrtfinále, Roma-Fiorentina

Příspěvků
43
Druhá půle zase slabší. Hrajem o deseti(Totti), nedaří se Florenzimu, záchvěv Maiconova dobrého výkonu z prvního poločasu už je taky pryč. Plus střídáním Pjanič=>Paredes zas přišlo víc přihrávek ve stoje na metr.
 
Příspěvků
539
Veril som, ale už neviem ako si chce Rudi získať späť stratenú dôveru od fanúšikov, proti tak slabému výkonu Violy ani gól? A čo má ten Verde znamenať, nech ide do p.če s takým striedaním za nepriaznivého stavu *omg*
 
Příspěvků
24,005
já už jsem fakt unavenej

dneska vysoká škola fotbalová

lekce útočník, krajní beci, pojetí o tom co dělat na hřišti

3 intenzivní přednášky
 
Příspěvků
1,311
Sushi napsal:
já už jsem fakt unavenej

dneska vysoká škola fotbalová

lekce útočník, krajní beci, pojetí o tom co dělat na hřišti

3 intenzivní přednášky
Podpis.
 
Příspěvků
146
Zajima me s cim prijde maestro Garcia na tiskovce, a zklamany bejt nemusime stejne nas s touhle hrou cekal klepec od juve
 
Příspěvků
193
Nějak mě víc než ten dnešní fotbal zajímá, jak se jmenuje ta ženská, co tam sedí vedle Montelly?....K.ua ví to někdo?

Gomez je furt pan hráč.
 
Příspěvků
2,822
Odešel Paredes, přišel Pjanič a jejich záložní řada nás začala přehrávat. Lemmy za deset minut zajebe dvě slibně rozvíjející se akce, tři standartky a Maicona pak nechá hlídat dva hráče, po čemž samozřejmě padl gol, sám se tma prochází někde na půlce. Do toho si přidej Astoriho, kterej za celej zápas neměl čistej zákrok, dvakrát se vydal za půlku, z toho jednou málem urval Pasqualovi nohu, jednou nechal jít tři hráče Violi na Manolase s Colem a před druhym golem tam tančí kolem Gomese jak baletka a máš na průser zaděláno.
Kdybych za 5 hodin nevstával do práce, tak se vožeru.
 
Příspěvků
9,059
Prehrali sme kvôli Maiconovmu výklusu pri góle, normálne sme im mali dať 3:0, prvý krát vystrelili snád pri tom ich gole ....
 
Příspěvků
912
nastastie som zapas stravil v krcme,staci mi vidiet kokota cashliho ,zase VERDE ?,rudimu to zacina pekne jebat...chodte do pice :zed:
 
Příspěvků
193
Carlo napsal:
Prehrali sme kvôli Maiconovmu výklusu pri góle, normálne sme im mali dať 3:0, prvý krát vystrelili snád pri tom ich gole ....

Nechci namítat, ale co jsme měli za šance my? Až na zblokovanou šanci Ljajiče?
 
Příspěvků
3,754
Frantszek napsal:
Nějak mě víc než ten dnešní fotbal zajímá, jak se jmenuje ta ženská, co tam sedí vedle Montelly?....K.ua ví to někdo?

Gomez je furt pan hráč.


Furt dokola :roll:
 
Příspěvků
1,311
Carlo jako z čeho 3:0? V klidu zasloužená prohra, naprosto nás vytrestali za tu neefektivní sračku, s narážečkama na dva metry, co se snažíme pořád hrát. Chce se mi blejt z toho, co celej ten tým předvádí, individuální věci jako Astoriho tanec kolem Gomeze ani nekomentuju.
 
Příspěvků
2,822
Carlo napsal:
Prehrali sme kvôli Maiconovmu výklusu pri góle, normálne sme im mali dať 3:0, prvý krát vystrelili snád pri tom ich gole ....
Maicon za prvý o tom hráči vůbec nevěděl a za druhý na něj hráli dva a i kdyby měl stovku za 10 vteřin, tak ho nedožene, dyť byl dobrý 4 metry za nim
 
Top