Cestujeme do Talianskatálie

Příspěvků
2,234
Na Inter vs AS za 3 litry přes Sportsen i s lístkem byl jsem pod sektorem Říma paráda 💪.Na AS vs Juventus za 5 litrů přes fotbal tour i s lístkem až bude situace v klidu nebudou chtít očkovací průkaz a další píčoviny tak jedu zase 😉
 
Příspěvků
3,404
pasta napsal:
Na Inter vs AS za 3 litry přes Sportsen i s lístkem byl jsem pod sektorem Říma paráda 💪.Na AS vs Juventus za 5 litrů přes fotbal tour i s lístkem až bude situace v klidu nebudou chtít očkovací průkaz a další píčoviny tak jedu zase 😉

Přesně tak,ceny krásné ,taky jsem byl inter AS (0:3) myslím
 

scr

Příspěvků
1,751
Dobrý den Jiří,

Aktuálně to vypadá, že pro sezónu 2021/22 zájezdy nabízet nebudeme. Následující sezónu budeme mít v nabídce pouze samotné vstupenky.
Pojišťovny nechtějí uzavírat nové kontrakty s cestovkama, takže pro letošek budeme bez zájezdů.

S pozdravem

TOMÁŠ KULÍSEK
Jednatel společnosti
M. +420 776 401 510
E. kulisek@sportsen.cz
A. Družební 769/2d, Olomouc, 77900




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
6,341
Hele teď máš stejně omezenou kapacitu. Takže jet na vlastní pěst a na místě zjistit že nejsou lístky asi nemá smysl. Třeba to na jaře bude lepší, uvidíme

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
14,022
scr napsal:
Byl někdy někdo v Milane na Interu? Chtěl bych jet v dubnu na Inter-AS a potřeboval bych nějaký rady tipy triky. Kde nejlépe sehnat lupeny. Koukal jsem na webu a vstupenku za 5,5 nejlevnější?


Sent from my iPhone using Tapatalk

http://asromaforum.eu/viewtopic.php?p=114783#p111009

bylo to o dva posty vejš 8)
 
Top