Calendario

Příspěvků
1,332
Zatiaľ to vyzerá že tomu budú dávať dostatočný priestor čo ma teší. Otázka je čo budú robiť keď sa rozbehnú iné športy.
Napríklad hokej
 
Příspěvků
193
Me jenom sere ta trapna mysterioznost od nich. Xkrat se jich na fb uz lidi ptali, jak to teda bude, kdyz maj jen 2 programy. Ne, musej bejt proste tajuplny jak hrad v Karpatech a nemuzou proste napsat, jak to teda bude 🤦‍♂️
Jinak mi je uplne jedno jestli nasi ligu maji oni, nebo Nova sport. Hlavne ze ne Čt s Bosákem 🤣
 
Příspěvků
3,472
Me jenom sere ta trapna mysterioznost od nich. Xkrat se jich na fb uz lidi ptali, jak to teda bude, kdyz maj jen 2 programy. Ne, musej bejt proste tajuplny jak hrad v Karpatech a nemuzou proste napsat, jak to teda bude 🤦‍♂️
Jinak mi je uplne jedno jestli nasi ligu maji oni, nebo Nova sport. Hlavne ze ne Čt s Bosákem 🤣
Nedejboze s Pesirem
 
Příspěvků
193
Nevím jestli tu je vlákno k tématu, ale co se domluvit na letošní sezónu na malý výjezd? S manželkou jsme byli v Římě už pomalu víckrát jak doma, takže ji tam taky už nedostanu a já upřímně už taky klidně skipnu vše okolo a letěl bych jen na calcio. Byl by tu zájem? Malý zájezd počítám už od 3 lidí klidně 😁
 
Příspěvků
2,304
Nevím jestli tu je vlákno k tématu, ale co se domluvit na letošní sezónu na malý výjezd? S manželkou jsme byli v Římě už pomalu víckrát jak doma, takže ji tam taky už nedostanu a já upřímně už taky klidně skipnu vše okolo a letěl bych jen na calcio. Byl by tu zájem? Malý zájezd počítám už od 3 lidí klidně 😁
Ale jo proč nee 😁 otázka je kdy 😎
 
Příspěvků
193
Mně je to vesměs asi úplně jedno jakej zápas, jestli serie a, nebo EL. Prostě chci ale letos zase alespoň na jeden zápas a jen nechci letět sám 😁 takže se přizpůsobím davu co by letěl taky 😁
 
Příspěvků
6,397
Pro mě je tohle coby pro učitele na gymplu úplně v prdeli. Ano, 8 týdnů dovolené + 2 týdny "studijního volna", kdo to má. Ale neexistuje, že by sis vzal byť jen jeden den mimo stanovené termíny volna. Liga začíná 25. 8., den na to už musím být v práci - přípravnej týden. Jediný reálný termíny pro mě jsou podzimní prázdniny nalepený na víkend kolem 28. 10., a to nehrajem doma, ale na Viole. A pak "jarňáky", který pro můj okres nabízí zápas doma s Monzou v neděli 23. 2. Výběr z hroznů, opravdu. A na Velikonoce do Říma nepojede ani blázen.

Doteď vzpomínám, jak jsme s kolegou jeli do Vídně na EL. Autem 4 hod. hned po práci, fotbal, autem 3,5 hod. zpět (kolega neřídí), návrat v půl 3 v noci, a ráno do práce. Otřes.

Možná za rok bude líp, poslední dobou stále častěji zvažuju, že 11 (potažmo 12) let ve školství stačilo a pohnu se jinam. I je cosi rozjednané. :)
 
Top