Aouar Houssem

Příspěvků
23,906
zatim sympaťák, v tom jednom rozhovoru
jelikož fotbal mimo nás jde dost mimo mě, vůbec ho neznám
daje aò
 
Příspěvků
2,406
zatim sympaťák, v tom jednom rozhovoru
jelikož fotbal mimo nás jde dost mimo mě, vůbec ho neznám
daje aò
Já jo, slibuju si od něj hrozně moc. Doufám, že posadí Pellegriniho, umí jeho post skvěle. Záleží na adaptaci, italská liga je prostě těžká.
 
Příspěvků
23,906
Ideálně kdyby na to měl, to by pak byla velká posila

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
3,554
Já jo, slibuju si od něj hrozně moc. Doufám, že posadí Pellegriniho, umí jeho post skvěle. Záleží na adaptaci, italská liga je prostě těžká.

Hlavně ale v poslední sezoně moc nehrál, potřebuje se do toho znova dostat a to nebude hned. Neočekával bych od něj zázraky hnedka. Navíc myslím,. že se kupoval do středu, ne na tu pozici Pellegriniho. I když v tý finální třetině umí být rozhodující.
 
Příspěvků
2,406
Hlavně ale v poslední sezoně moc nehrál, potřebuje se do toho znova dostat a to nebude hned. Neočekával bych od něj zázraky hnedka. Navíc myslím,. že se kupoval do středu, ne na tu pozici Pellegriniho. I když v tý finální třetině umí být rozhodující.
Umí střed zálohy ať už jde o jakýkoliv úkoly, kromě teda čistýho CDM, to snad asi nehrál. Byl zraněnej, pak mu vedení a trenér dávali sežrat, že nechce prodloužit smlouvu, tak ho nechávali sedět, ale ty roky zpátky byl super, já mu hrozně věřím.
 
Top