6.kolo ROMA - Ludogorec

Příspěvků
6,251
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Škoda, že Zaniolo asi není úplně fit, tohle mohl být zápas pro jeho urputnost.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
To je přesně ten zápas, který Nicolo potřeboval. No, úplně jsem se s jeho rolí pro tento zápas nespletl.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
1,413
Mrdka z Beninu. Vykastrovat a pověsit do průvanu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,779
Jakej musíš bejt zmrd, abys někomu šlápnul na hlavu a ještě se cejtil ukřivděnej....
 
Příspěvků
1,413
Tak, koho v playoff? Sachtar, Ajax nebo třeba Barcu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
23,729
To by teda poločas. Nejdřív strašnej vítr z naší strany, pak jsme usnuli, ten gól jejich na 2:2 bych na uznal, to není žádnej faul, ještě tejden před gólem. A pak teda uf a zaniolo paráda. Daje. Ale zas jsme si to tyvole udělali hezký...

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
23,729
PsYchr napsal:
Jakej musíš bejt zmrd, abys někomu šlápnul na hlavu a ještě se cejtil ukřivděnej....
Tyvole ale hnůj.

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
2,118
Postup za 2 půli i zasloužený, ale jako ten sudí ten byl Teda šílený :roll: jak tam je chuť a nasazení tak to i pro diváka je zajímavé, hlavně by Mourek měl dát trochu jinou sestavu, ale známého nic se nezmění.Elsha, Zaniolo,Ibanez nejlepší a nejhorší Vina,Abraham
Přál bych si Bayern ne ten co by nám dál 8, ale ten kde hraje Páťa :p Až na Barcu je to hratelné :mrgreen:
 

scr

Příspěvků
1,702

V pondělí v jednu los..tipuju Leverkusen


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
3,415
pasta napsal:
Postup za 2 půli i zasloužený, ale jako ten sudí ten byl Teda šílený :roll: jak tam je chuť a nasazení tak to i pro diváka je zajímavé, hlavně by Mourek měl dát trochu jinou sestavu, ale známého nic se nezmění.Elsha, Zaniolo,Ibanez nejlepší a nejhorší Vina,Abraham
Přál bych si Bayern ne ten co by nám dál 8, ale ten kde hraje Páťa :p Až na Barcu je to hratelné :mrgreen:

Vypichl bych hlavne El Shaarawyho. Super i Pellegrini, Zaniolo a Zalewski s Volpatem. Ani Vina nekazil. Nejhorsi mi prisli Tammy, Belotti a Karsdorp.
 
Příspěvků
5,141
Pellegrini je kapitan, ktoreho chces mat v momente, ked tim potrebuje za kazdu cenu vyrovnat a ide sa kopat penalta.
Pellegrini je kapitan, ktoreho chces mat v momente, ked tim potrebuje za kazdu cenu vyhrat a ide sa kopat penalta.
V kritickych momentoch tim podrzal a posunul do dalsieho kola. So Zaniolom muzi zapasu.

Bohuzial, najviac vyraznym faktorom je kontroverzny tim rozhodcov, ktori po dvoch, dajme tomu odpiskatelnych penaltach, odvolali regulerny gol hosti. Byt hostami, som velmi nastvany. A dobre sa do toho viem vcitit, viackrat sme ako fanusikovia boli ukrivdeni rovnako.

Nudny a nezaujimavy futbal hlavneho trenera Rima pokracuje. A to som si myslel, ze ak by sa nepostupilo, aspon by sa ten arogantny teplakar pakoval. Co uz, mozno takymito haluzami vyhra aj dalsiu trofej a ludia si ho vytetuju budu velebit nadalej.

Som zvedavy na dalsie kolo a ak bude v TV, zo zvedavosti si to pozriem. Idealne Barcelona :sala:
 
Příspěvků
3,283
Bruntix napsal:
Pellegrini je kapitan, ktoreho chces mat v momente, ked tim potrebuje za kazdu cenu vyrovnat a ide sa kopat penalta.
Pellegrini je kapitan, ktoreho chces mat v momente, ked tim potrebuje za kazdu cenu vyhrat a ide sa kopat penalta.
V kritickych momentoch tim podrzal a posunul do dalsieho kola. So Zaniolom muzi zapasu.

Bohuzial, najviac vyraznym faktorom je kontroverzny tim rozhodcov, ktori po dvoch, dajme tomu odpiskatelnych penaltach, odvolali regulerny gol hosti. Byt hostami, velmi som nastvany. A dobre sa do toho viem vcitit, viackkrat sme ako fanusikovia boli ukrivdeni rovnako.

Nudny a nezaujimavy futbal hlavneho trenera Rima pokracuje. A to som si myslel, ze ak by sa nepostupilo, aspon by sa ten arogantny teplakar pakoval. Co uz, mozno takymito haluzami vyhra aj dalsiu trofej a ludia si ho vytetuju budu ho velebit nadalej.

Som zvedavy na dalsie kolo a ak bude v TV, zo zvedavosti si to pozriem. Idealne Barcelona :sala:

Takže se díváš jen kvůli zvědavosti?
 
Příspěvků
5,141
HugoBoss27 napsal:
Bruntix napsal:
Pellegrini je kapitan, ktoreho chces mat v momente, ked tim potrebuje za kazdu cenu vyrovnat a ide sa kopat penalta.
Pellegrini je kapitan, ktoreho chces mat v momente, ked tim potrebuje za kazdu cenu vyhrat a ide sa kopat penalta.
V kritickych momentoch tim podrzal a posunul do dalsieho kola. So Zaniolom muzi zapasu.

Bohuzial, najviac vyraznym faktorom je kontroverzny tim rozhodcov, ktori po dvoch, dajme tomu odpiskatelnych penaltach, odvolali regulerny gol hosti. Byt hostami, velmi som nastvany. A dobre sa do toho viem vcitit, viackkrat sme ako fanusikovia boli ukrivdeni rovnako.

Nudny a nezaujimavy futbal hlavneho trenera Rima pokracuje. A to som si myslel, ze ak by sa nepostupilo, aspon by sa ten arogantny teplakar pakoval. Co uz, mozno takymito haluzami vyhra aj dalsiu trofej a ludia si ho vytetuju budu ho velebit nadalej.

Som zvedavy na dalsie kolo a ak bude v TV, zo zvedavosti si to pozriem. Idealne Barcelona :sala:

Takže se díváš jen kvůli zvědavosti?

V podstate je to kombinacia pohodlia (ide to v TV) a záujmu si pozrieť futbal (ostal mi už iba Rím, kde mám prehľad).
Pozeral by som toho asi aj viac, ale existovali tréneri, kvôli ktorým som to nepozeral a nefandil a José do toho zapadá.

Existuje zdôvodnenie plnej minutáže Tammyho Abrahama?
 
Příspěvků
3,415
Bruntix napsal:
HugoBoss27 napsal:
Bruntix napsal:
Pellegrini je kapitan, ktoreho chces mat v momente, ked tim potrebuje za kazdu cenu vyrovnat a ide sa kopat penalta.
Pellegrini je kapitan, ktoreho chces mat v momente, ked tim potrebuje za kazdu cenu vyhrat a ide sa kopat penalta.
V kritickych momentoch tim podrzal a posunul do dalsieho kola. So Zaniolom muzi zapasu.

Bohuzial, najviac vyraznym faktorom je kontroverzny tim rozhodcov, ktori po dvoch, dajme tomu odpiskatelnych penaltach, odvolali regulerny gol hosti. Byt hostami, velmi som nastvany. A dobre sa do toho viem vcitit, viackkrat sme ako fanusikovia boli ukrivdeni rovnako.

Nudny a nezaujimavy futbal hlavneho trenera Rima pokracuje. A to som si myslel, ze ak by sa nepostupilo, aspon by sa ten arogantny teplakar pakoval. Co uz, mozno takymito haluzami vyhra aj dalsiu trofej a ludia si ho vytetuju budu ho velebit nadalej.

Som zvedavy na dalsie kolo a ak bude v TV, zo zvedavosti si to pozriem. Idealne Barcelona :sala:

Takže se díváš jen kvůli zvědavosti?

V podstate je to kombinacia pohodlia (ide to v TV) a záujmu si pozrieť futbal (ostal mi už iba Rím, kde mám prehľad).
Pozeral by som toho asi aj viac, ale existovali tréneri, kvôli ktorým som to nepozeral a nefandil a José do toho zapadá.

Existuje zdôvodnenie plnej minutáže Tammyho Abrahama?

Asi že stál hodně :mrgreen: Ne, vážně, za minulou sezonu byl skvělej, tak José asi doufá, že se do toho zase dostane.
 
Top