5. zápas skupiny LM, cska-Roma

Příspěvků
6,417
úterý 25/11, 18:00 (!!!)

bez pravého beka, na umělce a v -6°C - ideální podmínky pro bodování...

no, nicméně věřme, že to hoši vládnou!

daje!!!
:daje:
 
Příspěvků
5,142
Boj, toto bude boj. Moskva posledné zápasy v LM parádne výkony, som skutočne zvedavý, ako si s touto výzvou poradíme.
 
Příspěvků
757
som zvedavy, ako to Rudi posklada, Somma tusim v Europe ani nie je na supiske, takze Florenzi na pravom beku je takmer istota...

De Sanctis - Florenzi, Manolas, Astori, Cole - Pjanic, Keita, Nainggolan - Iturbe, Totti, Gervinho

FORZA LA MAGICA!!!
 
Příspěvků
5,142
Mna skor ako to, ze napravo hrozi Flore, ktory to nastastie aspon odbeha, desí, že naľavo bude zase Cole. Cholevas je vlastne tiež zranený? Ja som sa v tom už stratil.
 
Příspěvků
14,022
Curci zraněnej je, Holebas byl v nominaci na víkend normálně
Somma samozřejmě není v tý 25ce na soupisce proti LM, ale možná splňuje kritéria odchovance do nějakýho věku a psát se tam nemusí
 
Příspěvků
361
Výhra v kterékoliv zápase pro nás znamená postup, za předpokladu že neprohrajeme s CSKA o 4 fíky a pokud prohraje oni nesmí Následně porazit Bayern, ale my musíme porazit 9ity ne??
 
Příspěvků
754
ak vyhrame v Moskve a city nevyhraju s Bayernom tak sme tam bez ohladu na vysledky poslednych zapasov, nie? (dufam, ze bavori neodflaknu zapas v Manchestri) pri rovnosti bodov rozhoduje o postupe skore alebo vzajomne zapasy?
 
Příspěvků
24,007
nejsem fanouškem týhle matematiky, zejména v podobný situaci (zima, zápas v jinej čas, miliarda zranění, umělka, forma cska, forma naše apod.)

taže jen forza Roma, dio cane!
 
Příspěvků
5,934
Sushi napsal:
nejsem fanouškem týhle matematiky, zejména v podobný situaci (zima, zápas v jinej čas, miliarda zranění, umělka, forma cska, forma naše apod.)

taže jen forza Roma, dio cane!

My sme raz bývalého spoluhráča, čo došiel pred posledným zápasom sezóny do šatne s tým, že nám stačí plichta 2:2 a vyššia na postup, po prehre 0:4 v sprche zabalili do závesu, ošťali a dokopali. :Ok:
 
Příspěvků
5,934
Inak sa sa podľa mňa ponúka nejaký 3-5-2 variant s Danielom v stopérskej trojičke, alebo 3-4-3 s Radjom a Keitom v strede. Lenže stopérsku trojicu za tri dni, narozdiel od FMka, nestihneš zohrať, ja viem.
 
Příspěvků
5,142
danko10 napsal:
Inak sa sa podľa mňa ponúka nejaký 3-5-2 variant s Danielom v stopérskej trojičke, alebo 3-4-3 s Radjom a Keitom v strede. Lenže stopérsku trojicu za tri dni, narozdiel od FMka, nestihneš zohrať, ja viem.

Dany ale už čo to na stopérovi odohral, spolu s Manolom by to mohlo klapnúť.

Ale, asi som zase trochu mimo, nemáme stopérov jasných (Astori i Manol?)
 
Příspěvků
5,934
Hovorím o formáciach s tromi (TROMI, TONY, T R O M I !!! 1,2,3) stopérmi.

Chlapče nešťastný. *omg*
 
Příspěvků
5,142
danko10 napsal:
Hovorím o formáciach s tromi (TROMI, TONY, T R O M I !!! 1,2,3) stopérmi.

Chlapče nešťastný. *omg*

Jaj trojičke, to mi ušlo, takto si to myslel, ja som tu hútal, že čo a ako.
 
Příspěvků
14,022
danko10 napsal:
Inak sa sa podľa mňa ponúka nejaký 3-5-2 variant s Danielom v stopérskej trojičke, alebo 3-4-3 s Radjom a Keitom v strede. Lenže stopérsku trojicu za tri dni, narozdiel od FMka, nestihneš zohrať, ja viem.

navíc když z těch tří dní byl tak jeden pořádnej trénink a to je spíš přehánim

hlavně ti ale 352 nevyřeší absenci hráče na pravou stranu a stejně tam skončí jeden z dvojice Florenzi - Nainggolan
 
Příspěvků
14,022


ASTORI
BORRIELLO
CHOLEVAS
COLE
DE ROSSI
DE SANCTIS
DESTRO
FLORENZI
GERVINHO
ITURBE
KEITA
LJAJIC
MANOLAS
NAINGGOLAN
PAREDES
PJANIC
SKORUPSKI
SOMMA
STROOTMAN
TOTTI
UÇAN
 
Top