5.zapas skupiny atletico x Roma

Příspěvků
5,142
Streda 22.11.2017
Štadión: Wanda Metropolitano
Výkop: 20:45

5.zapas, sme na cele tabulky, dolezitost ani netreba pripominat.
 
Příspěvků
5,934
V nominaci AS Řím na utkání s Atléticem Madrid není Alessandro Florenzi, obránce či záložník italského klubu má drobné problémy s kolenem. (football-italia.net)


Paneboze...
 
Příspěvků
3,520
danko10 napsal:
V nominaci AS Řím na utkání s Atléticem Madrid není Alessandro Florenzi, obránce či záložník italského klubu má drobné problémy s kolenem. (football-italia.net)


Paneboze...


Do psích pochev umorousanejch :ajajaj:
 
Příspěvků
6,454
Mě z toho postu RB trefí šlak brzo. Máme tam 3 hráče a přitom apokalypsa za apokalypsou. Karsdorp kapitola sama pro sebe, Bruno to má s tím bytím fotbalistou všelijak a Flore odehraje 90 minut za Azzurri (kde musel být, i když za nás točil kafemlejnek směrem k lavičce dycynky už v 70. minutě) a bude se z toho zas vzpamatovávat jak dlouho. Ach jo.
 
Příspěvků
24,048
difra po derby řikal, že to nic neni, jen únava... tak snad se to nezměnilo
 
Příspěvků
14,022
trochu mě děsí, jak se kolem toho zápasu vytváří atmosféra, že o víkendu s Janovem je to vlastně důležitější zápas, protože potřebujeme k jistotě postupu dva body ze dvou zápasů, a známe ty zápasy proti slabším soupeřům na poloprázdnym Olimpiku, jako třeba Dynamo Kyjev, BATE, Austria....

má hrát Gerson, těšim se na něj, s ním nejspíš Gonalons, určitě Bruno Peres a možná i Pellegrini
 
Příspěvků
3,520
Potřebujeme dneska prostě 3body...Chelsea už jich má 10...přesně jak říkáš vsazet na zápas proti Karabachu vůbec nesmíme
 
Příspěvků
757
klida napsal:
trochu mě děsí, jak se kolem toho zápasu vytváří atmosféra, že o víkendu s Janovem je to vlastně důležitější zápas, protože potřebujeme k jistotě postupu dva body ze dvou zápasů, a známe ty zápasy proti slabším soupeřům na poloprázdnym Olimpiku, jako třeba Dynamo Kyjev, BATE, Austria....

má hrát Gerson, těšim se na něj, s ním nejspíš Gonalons, určitě Bruno Peres a možná i Pellegrini

moj tip je, ze na zapas s Karabachom bude Olimpico zaplnene slusne.
podla mna sposob, akym sme ziskali proti Chelsea 4 body, a tym padom sancu na postup v pripade vyhry doma s Karabachom, je uplne iny oproti sposobu, akym sme tu sancu na postup mali proti BATE.

a z toho co som videl doteraz tuto sezonu som presvedceny, ze pod Eusebiom Karabach v poslednom zapase doma rozbijeme.

DAJE!
 
Příspěvků
2,429
Podme na ně!!! Těžký zápas, díky kterému můžeme zajistit postup...

Já si bohužel chlapci myslím, že to není ani tak zásluha difru, jako spíš toho, že už nehraje Totti ... Bohužel podle mě to tak je...
 
Příspěvků
3,698
Hodně těkej zápas a podle mě ho dneska na tři body nezvládnem. I za bod budu rád. pamatujte, že minule nám tři branky nedali jen díky Alissonovi.
 
Příspěvků
913
ak zahrame ako v londyne tak vyhrame,ale osobne si myslim ze prehrame...v prvom zapase nas doma totalne prehrali,ale vtedy sa este len masina s nazvom EUSEBIO DI FRANCESCO rozbiehala....FORZA ROMA ! :roma: :daje:
 
Příspěvků
605
Largo napsal:
Hodně těkej zápas a podle mě ho dneska na tři body nezvládnem. I za bod budu rád. pamatujte, že minule nám tři branky nedali jen díky Alissonovi.
taky to tak vidím.. každopádně Forza AS
 
Příspěvků
3,698
Je až s podivem, jak vyrovnanej fotbal dokážem s takovejma týmama hrát. Bravo Difra, většinou tvoje zásluha. Líbí se mi to.
 
Top